Mercedes випускає двоколісний AMG, який можна взяти додому

Mercedes випускає двоколісний AMG, який можна взяти додому

Mercedes-AMG випустив на ринок на 100% електричний транспортний засіб — електросамокат для легкої мобільності та коротких відстаней, прагнучи таким чином покращити якість життя в містах.

Компактність на функціональність

Цей електросамокат, розроблений у співпраці зі швейцарською компанією Micro Mobility Systems AG, що спеціалізується на мікромобільності, є унікальним у своєму класі.

Завдяки легкому складанню, Mercedes-AMG E-Scooter можна легко помістити в багажник автомобіля, а з огляду на його невелику вагу (14,7 кг), його також можна комфортно перевозити в громадському транспорті.

Електродвигун потужністю 500 Вт дозволяє електросамокату, виконаному в матовому чорному кольорі, швидко розганятися до 20 км/год. Замість звичайного дроселя, що управляється великим пальцем, як на більшості електросамокатів, він оснащений поворотними ручками, якими можна керувати більш інтуїтивно і точно. Акумулятор місткістю 9,6 А­·год забезпечує запас ходу до 40 км (25 км у спортивному режимі).

Характерні для німецького бренду AMG ромбоподібні форми ще більше підкреслюють зовнішній вигляд широкої підніжки, розробленої для підвищення безпеки пасажирів. Міцні гумові шини діаметром 20 см, а також індивідуально регульована передня і задня підвіска дозволяють легко пересуватися нерівними дорожніми поверхнями. Завдяки ергономічному керму з телескопічною функцією, електросамокат можна індивідуально відрегулювати під розмір тіла водія. Логотип AMG прикрашає кермо з обох боків.

Дзвінок дозволяє користувачам попереджати інших учасників дорожнього руху про свою присутність у міському русі, а дисплей, розташований по центру, надає інформацію про швидкість, стан заряду акумулятора та режим руху. Зірка «Мерседес» під передньою фарою доповнює зв’язок з німецьким брендом.

Гальмування e-Scooter здійснюється за допомогою електромоторного гальма на поворотній ручці, барабанного гальма на задньому колесі або ножного гальма на бризковику.

Додаток Micro — джерело інформації

Корисною додатковою функцією є зв’язок з додатком Micro. Mercedes-AMG E-Scooter використовує з’єднання Bluetooth для підключення смартфона, який можна розмістити в спеціальному тримачі на кермі, щоб через додаток надавати водієві корисну інформацію, таку як швидкість, пройдену відстань, час їзди або стан заряду акумулятора. 

Вбудована навігаційна система також показує на екрані найкоротший маршрут до місця призначення. Крім того, різними функціями, такими як освітлення або режим їзди, можна керувати безпосередньо через додаток.