Rivian представляє друге покоління R1S, R1T

Rivian представляє друге покоління R1S, R1T

Нові автомобілі вирізняються покращеними характеристиками, вдосконаленою технологічною платформою та оновленим дизайном.

Новий позашляховик R1S та пікап R1T були повністю перероблені завдяки сотням апаратних удосконалень, підвищенню продуктивності, повністю переробленому програмному забезпеченню та вдосконаленим власним системам приводу. 

Rivian R1S і Rivian R1T

Зберігаючи культовий зовнішній дизайн Rivian, це друге покоління підвищує ефективність завдяки зональній електричній архітектурі та впроваджує якісно нові обчислювальні та автономні платформи. Ці автомобілі також пропонують нові конфігурації двигунів, елементи дизайну, а також вибір оздоблення та шин для клієнтів.

Rivian R1S

Продуктивність для будь-якої пригоди

Нова платформа R1 пропонує більшу потужність, продуктивність та дальність ходу завдяки розробленому та виготовленому Rivian приводу, який пропонується у трьох- та чотиримоторних конфігураціях. Quad-Motor R1T потужністю 1025 кінських сил розганяється від 0 до 60 миль/год менш ніж за 2,5 секунди та має крутний момент 1198 фунт-фут у режимі Launch Mode. Також доступний двомоторний двигун Rivian. Ці двигуни тепер розробляються, конструюються та виготовляються повністю власними силами.

Rivian R1S

Нові акумуляторні батареї Large та Max мають перероблені модулі та більш ефективну упаковку, що полегшує їх виробництво та обслуговування, забезпечуючи при цьому запас ходу до 420 миль. Клієнти, які прагнуть отримати максимальну вигоду, можуть обрати новий літій-залізо-фосфатний акумулятор Standard, що забезпечує запас ходу до 270 миль за оцінкою Агентства з охорони навколишнього середовища.

Для подальшої оптимізації ефективності в цій платформі нового покоління впроваджено перероблену теплову систему на основі теплового насоса, що покращує температурний комфорт водія та заощаджує запас ходу. Нові 22-дюймові колеса та шини також зменшують аеродинамічний опір з коефіцієнтом 0,297, оптимізуючи запас ходу для подальших пригод. Крім того, оновлена підвіска та пневматичні пружини забезпечують більш плавну їзду по дорозі без шкоди для позашляхових можливостей.

Rivian R1T

Передові технології

Автомобілі R1 другого покоління мають абсолютно нову електричну архітектуру та обчислювальну платформу, що дозволяє скоротити 17 блоків управління до 7, які використовувалися в автомобілях першого покоління, максимізуючи ефективність і дозволяючи зняти 1,6 милі (2,6 км) проводки з кожного автомобіля.

Rivian R1T

Нова система автономії власної розробки, що отримала назву Rivian Autonomy Platform, пропонує значний стрибок вперед у можливостях. Вона працює на базі 11 камер, п’яти радарів і технології прогнозування ШІ. Система підтримується провідним у галузі рівнем обчислювальної потужності. Автономний обчислювальний модуль у 10 разів потужніший за попередню систему. 

Rivian R1T

Завдяки 360-градусному огляду, у 8 разів більшій кількості мегапікселів камери, ніж у попередніх автомобілях, і резервним датчикам, система може бачити далеко вдалину, навіть за поганої погоди та освітлення. Вона доступна на всіх автомобілях у стандартній комплектації, включаючи такі функції, як моніторинг сліпих зон з високою роздільною здатністю та асистент руху по шосе. 

Rivian R1T

Преміумверсія системи, Rivian Autonomy Platform+, має ще ширший набір можливостей. Вже зараз доступна функція зміни смуги руху по команді, пізніше цього року з’явиться функція Enhanced Highway Assist, а згодом буде розширено покриття доріг.

Rivian R1T

Нові фари та задні ліхтарі розроблені з думкою про безпеку кожного учасника дорожнього руху. Ці фари оснащені технологією Adaptive Drive Beam, яка буде доступна пізніше цього року, допомагаючи водіям залишатися більш обізнаними під час руху на темних дорогах, динамічно адаптуючись до зустрічного руху.

Rivian R1S

Новий інтер’єр та розваги

Крім того, у новому поколінні R1S та R1T доступні нові функції та опції. Власники автомобілів Rivian можуть використовувати ключі від автомобілів в Apple Wallet на iPhone та Apple Watch, або з деякими пристроями Google Pixel, щоб легко розблокувати та завести свій автомобіль, і навіть обмінюватися ключами в цифровому вигляді з родиною та друзями.

Нова звукова система, розроблена компанією Rivian, та Dolby Atmos® доступні у комплектації Rivian Premium Audio. Dolby Atmos — це звук із ефектом занурення, який розкриває більше глибини, чіткості та деталей у вашій улюбленій музиці.

Connect+, новий сервіс підписки, підтримує потокове відео через Google Cast і надає доступ до більш ніж 3 000 додатків, безперешкодно переносячи ваші улюблені розваги прямо на центральний дисплей R1. Для Connect+ компанія Rivian також тісно співпрацювала з командою Apple Music, щоб глибоко інтегрувати цю функцію в програмну платформу Rivian. Connect+ від Rivian надає користувачам доступ до каталогу Apple Music, що містить понад 100 мільйонів пісень та 30 000 плейлистів, без реклами. Завдяки Rivian Premium Audio вони також можуть чути звук навколо завдяки просторовому звуку Apple Music з Dolby Atmos.

Що стосується інтер’єру, то динамічний скляний дах зберігає відчуття простору в салоні, але може бути затонований електронним способом одним натисканням кнопки. Система освітлення салону може бути налаштована за допомогою спектру кольорів. 

Нарешті, оновлений інтерфейс користувача програмного забезпечення на базі Unreal Engine пропонує унікальний та грайливий стиль ілюстрацій, доповнений графікою в реальному часі, що відсилає до авантюрного духу жителів Рів’єри.

Пропонуються дві абсолютно нові преміальні комплектації Ascend, а також нова зовнішня фарба кольору Storm Blue і варіанти затемнення скла.