Bentley Motors показала новий Continental GT Speed

Bentley Motors показала новий Continental GT Speed

Новий Continental GT Speed є найпотужнішим дорожнім автомобілем Bentley, який коли-небудь створювався, демонструючи поєднання характеристик суперкара, ручної роботи та повсякденної практичності.

Потужний двигун під капотом

Серцем нового Continental GT Speed є абсолютно нова гібридна силова установка Ultra Performance Hybrid. Ця система поєднує 4,0-літровий двигун V8 з електродвигуном потужністю 190 к.с., забезпечуючи загальну потужність 782 к.с. та 1000 Нм крутного моменту. Це означає, що розгін від 0 до 100 км/год займає всього 3,1 секунди, а максимальна швидкість складає 208 км/год, що робить його найпотужнішим Bentley на сьогодні.

Bentley Continental GT Speed

Однією з ключових особливостей цієї силової установки є її здатність забезпечувати 50 миль (81 км) пробігу лише на електротязі, при цьому викиди CO2 складають лише 29 г/км. Ця гібридна система не тільки підвищує продуктивність, але й значно покращує паливну ефективність та зменшує вплив на навколишнє середовище, встановлюючи новий стандарт для розкішних гранд-турів.

Bentley Continental GT Speed

Удосконалена ходова та динамічна керованість

Новий Continental GT Speed оснащений вдосконаленою системою ходової, яка забезпечує керованість та комфорт під час їзди. Нові двокамерні пневматичні пружини та двоклапанні амортизатори, а також система Bentley Dynamic Ride (активна система стабілізації поперечної стійкості з напругою 48 В), eLSD та векторизація крутного моменту забезпечують контроль над кузовом та найкращий комфорт, який будь-коли відчували власники Continental GT.

Bentley Continental GT Speed

Автомобіль також може похвалитися розподілом ваги на задню вісь у співвідношенні 49:51, що є першим в історії моделі. У поєднанні з передовою технологією шасі це забезпечує динамічний та комфортний водійський досвід, перетворюючи кожну поїздку на справжнє задоволення.

Bentley Continental GT Speed

Революція в дизайні

Новий Continental GT Speed провіщає сміливу революцію в дизайні Bentley. Він має нову передню частину з одинарними фарами, що є дизайнерською зміною, яку не бачили в основних моделях Bentley з 1950-х років. Ця нова мова дизайну, натхненна кабріолетами Bentley Bacalar і Batur, надає автомобілю більш рішучого і м’язистого вигляду.

Bentley Continental GT Speed

Задня частина автомобіля також зазнала значних змін: нові задні ліхтарі, оновлений бампер та кришка багажника, що має інтегровану аеродинамічну форму. Ці зміни в дизайні не тільки підвищують естетичну привабливість автомобіля, але й покращують його аеродинамічні характеристики.

Bentley Continental GT Speed

Розкішний і технологічно вдосконалений інтер’єр

Усередині новий Continental GT Speed продовжує традиції Bentley, що є світовим лідером у створенні інтер’єрів. У салоні використані нова технологія оздоровчих сидінь, іонізація повітря, тривимірні текстури шкіри та темне хромоване оздоблення. Нова 400-вольтова електрична архітектура дозволяє інтегрувати провідні технології у своєму класі, забезпечуючи неперевершений користувацький досвід у секторі розкішних автомобілів.

Bentley Continental GT Speed

Автомобіль також оснащений “My Bentley App Studio”, яка інтегрує популярні додатки безпосередньо в інформаційно-розважальну систему автомобіля. Сюди входять музичні, навігаційні та навіть відео- та ігрові програми, які легко інтегруються для безпечного використання під час водіння.