Hyundai INSTER: новий субкомпактний електромобіль

Hyundai INSTER: новий субкомпактний електромобіль

Hyundai Motor Company представила на Міжнародному автосалоні в Пусані 2024 року повністю електричний INSTER, новий субкомпактний електромобіль А-сегмента.

За словами Hyundai, INSTER пропонує швидку зарядку та найкращий повністю електричний запас ходу (AER) у своєму сегменті — до 355 км.

Hyundai INSTER: сміливий зовнішній дизайн та унікальні характеристики

Спираючись на дизайнерську спадщину бензинового CASPER, представленого в Кореї у 2021 році, еволюція дизайну INSTER підкріплена подовженим кузовом і колісною базою, що забезпечує більше внутрішнього простору.

Завдяки збільшеним розмірам INSTER займає проміжне положення між традиційними субкомпактними міськими автомобілями А-сегмента та більшими компактними моделями В-сегмента. Це забезпечує маневреність і легкість у використанні, які очікують покупці, а також підвищену практичність і гнучкість завдяки більш просторому салону і збільшеній місткості багажника, заявляють в Hyundai.

Автомобіль має світлодіодні денні ходові вогні, піксельно-графічні поворотники, задні ліхтарі та бампери. Клієнти можуть ще більше диференціювати зовнішній вигляд автомобіля за допомогою світлодіодних проекційних фар і двоколірного екстер’єру з контрастним чорним дахом. 

Залежно від комплектації будуть запропоновані 15-дюймові сталеві колісні диски з ковпаками, 15-дюймові легкосплавні або 17-дюймові легкосплавні колісні диски. 

Універсальність інтер’єру та сучасні матеріали

Всередині INSTER має 10,25-дюймовий цифровий кластер, 10,25-дюймовий сенсорний екран інформаційно-розважальної системи з навігацією та бездротовою зарядною док-станцією, яка є частиною компактної центральної консолі, призначеної для створення більшого відчуття простору.

Піксельна тема повторюється і в інтер’єрі, а графіка на кермовому колесі INSTER підкреслює високотехнологічний імідж автомобіля. Дизайн інтер’єру також охоплює оздоблення верхніх дверей, що налаштовується, щоб власники могли ще більше персоналізувати свій автомобіль.

Інтер’єр INSTER пропонує універсальність, а сидіння переднього ряду забезпечують наскрізний доступ. Всі сидіння, включаючи водійське, можна скласти для більшої гнучкості. Також доступна опція сидіння на передній лавці та підігрів передніх сидінь і керма. Сидіння другого ряду розділені у співвідношенні 50/50 і можуть зсуватися та відкидатися. 

Можливість швидкої зарядки та найкращий у своєму сегменті запас ходу

INSTER оснащений батареєю ємністю 42 кВт-год у стандартній комплектації, а також доступний з батареєю Long-Range ємністю 49 кВт-год як опція. Обидві моделі приводяться в рух одним електродвигуном потужністю 71,1 кВт у базовому варіанті та 84,5 кВт у моделі Long-Range. Обидві версії пропонують 147 Нм крутного моменту з розрахунковим споживанням енергії 15,3 кВт-год/100 км (WLTP).

При використанні потужної зарядної станції постійного струму потужністю 120 кВт, INSTER може зарядитися від 10 до 80 відсотків приблизно за 30 хвилин за оптимальних умов. INSTER також оснащений бортовим зарядним пристроєм потужністю 11 кВт в стандартній комплектації, а також системою обігріву акумулятора і високоефективним тепловим насосом.

Зовнішня та внутрішня функція Vehicle-to-Load (V2L) забезпечує живлення для зовнішніх пристроїв (110В/220В), що дозволяє здійснювати двонаправлену зарядку без додаткового обладнання. Це дозволяє клієнтам вільно використовувати або заряджати такі пристрої, як електровелосипеди, скутери та туристичне обладнання.

Глобальне розгортання з додатковою моделлю на підході

INSTER з’явиться на ринку спочатку в Кореї, а потім у Європі, на Близькому Сході та в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Більшість обладнання та технологій будуть встановлені в стандартній комплектації, а підвищена зручність та дизайнерські функції будуть доступні опціонально. Технічні характеристики будуть підтверджені ближче до запуску. Hyundai New Zealand підтвердила, що “INSTER буде оцінюватися для ринку Нової Зеландії”.

У майбутньому до сімейства INSTER приєднається додатковий варіант під назвою INSTER CROSS, який буде відрізнятися більш міцним, орієнтованим на вулицю дизайном. Подальші подробиці будуть оголошені пізніше.