Компанія Bobcat представила на CONEXPO повністю електричний фронтальний навантажувач

Компанія Bobcat представила на CONEXPO повністю електричний фронтальний навантажувач

Bobcat переходить на електромобілі з першим у світі навантажувачем EV та автономною концептуальною машиною.

Екологічність і продуктивність із нульовим рівнем викидів

Компанія Bobcat, американський виробник сільськогосподарської та будівельної техніки, представила дві нові концептуальні машини під час виставки CONEXPO-CON/AGG 2023. Після випуску у 2022 році Bobcat T7X, першого у світі повністю електричного компактного гусеничного навантажувача, компанія Bobcat презентувала перший у світі повністю електричний фронтальний навантажувач Bobcat S7X.

Як і T7X, S7X повністю електричний, оскільки живиться від літій-іонної батареї місткістю 60,5 кВт-год, оснащений електричними приводними двигунами й використовує шарико-гвинтові приводи для функцій підйому й нахилу.  

Разом акумуляторна батарея та електрична силова установка створюють характеристики продуктивності з миттєвим крутним моментом, який утричі більший, ніж у традиційних навантажувачів. Навантажувач поєднує в собі екологічність і продуктивність із нульовим рівнем викидів, а його оснащення перевершує аналоги з дизельним двигуном.  

Цей навантажувач із бортовим поворотом пропонує операторам плавну та комфортну роботу з мінімальною вібрацією та майже безшумною роботою.  

S7X може працювати до восьми годин на одному заряді акумулятора залежно від застосування, що дає оператору більше, ніж повний робочий день, якщо врахувати перерви і простої. Повна зарядка займає приблизно 10 годин.  

Щоб втілити S7X в життя, Bobcat знову співпрацює з компанією Moog, Inc., розробником компонентів і систем управління рухом для різних галузей промисловості, від аерокосмічної та оборонної до будівельної. Bobcat також продовжує співпрацювати з компанією Viridi (розробником продуктів Green Machine) над створенням літій-іонних акумуляторних систем, які змінюють уявлення про зберігання енергії для промислових застосувань, що традиційно працювали на викопному паливі. Bobcat також співпрацювала з Moog та Viridi під час роботи над T7X.  

Технічні характеристики Bobcat S7X

Bobcat S7X має оптимальну висоту підйому та підіймальної максимальної ваги, щоб виконувати роботи будівельного вантажного транспорту, транспортування матеріалів та підготовки робочої поверхні. Оператор може налаштувати нахил і висоту підіймальної рами, а також виконувати інші операції, використовуючи керування джойстиком.

S7X оснащений системою захисту від перевантаження і автоматичним управлінням швидкістю відкидання, що забезпечує максимальну безпеку й захист для оператора та навколишнього середовища.

Переваги новинки

Bobcat S7X зменшує викиди шкідливих речовин у навколишнє середовище та забезпечує зниження рівня шуму під час роботи. Крім того, завдяки електричному приводу, S7X пропонує більш ефективну й економічну альтернативу традиційним пристроям із дизельними двигунами, що забезпечує зниження витрат на паливо та технічне обслуговування.

Bobcat S7X є частиною виробничої лінійки, яка демонструє зобов’язання Bobcat підтримувати розвиток стійкої інфраструктури та використання зелених технологій у будівельній і сільськогосподарській галузях.

Зараз навантажувач S7X дебютує як прототип із планами переходу до комерціалізації. Чекаємо на додаткову інформацію, яка стане відомою вже незабаром.