Транспортна компанія Volánbusz замовила велику партію автобусів MAN

Транспортна компанія Volánbusz замовила велику партію автобусів MAN

Згідно з контрактом, підписаним в минулому місяці, MAN Truck & Bus поставить угорській транспортній компанії Volánbusz 204 одиниці 18-метрових зчленованих автобусів Lion’s City G (A23).

Завдяки своїй довжині 18 метрів, MAN Lion’s City G (A23) пропонує 55 посадкових пасажирських місць і багато внутрішнього простору, що особливо важливо для комфорту пасажирів і в умовах поточної пандемії COVID-19. Крім того, низькопідлогові автобуси MAN Lion’s City G (A23) обладнані пандусом для інвалідних і дитячих колясок, мають потужну систему кондиціонування повітря, електронну інформаційну систему водія, лічильник пасажирів і різні системи допомоги в області безпеки.

© MAN Truck & Bus

Зчленований автобус MAN Lion’s City G приводиться в дію дизельним двигуном потужністю 360 к. с. (265 кВт) екологічного стандарту Євро-6, який працює в парі 6-ступінчастою автоматичною коробкою передач EcoLife, що гарантує плавні ходові характеристики й максимально низьку витрату палива.

Автобуси будуть запущені в експлуатацію влітку цього року на міжміських лініях громадського транспорту по всій Угорщині.