Renault представив нові електричні Kangoo Van E-TECH і Master E-TECH

Renault представив нові електричні Kangoo Van E-TECH і Master E-TECH

Renault оновлює свій модельний ряд повністю електричних LCV, починаючи з нового Kangoo Van E-TECH Electric і нового Master E-TECH Electric на 52 кВт⋅год.

Новий Kangoo Van E-TECH Electric

Абсолютно новий Kangoo Van E-TECH Electric спирається на спадщину свого попередника з ДВЗ.

Завдяки розміщенню батареї під панеллю підлоги вантажопідйомність фургона залишилася незмінною: до 3,9 м3 об’єму сховища у версії L1 (4,9 м3 у довгоформатній моделі, яка буде випущена пізніше), 600 кг корисного навантаження (800 кг у довгоформатній моделі) та 500 кг тягової потужності.

Kangoo Van E-TECH Electric. Фото: Renault

Літій-іонна батарея ємністю 45 кВт·год, складається з 8 незалежних модулів, що легко ремонтуються. Новий Kangoo Van E-TECH Electric може похвалитися запасом ходу до 300 км у циклі WLTP. Таким чином, водії мінівенів можуть не турбуватися про те, що їх чекає цілий день робочих поїздок.

Kangoo Van E-TECH Electric. Фото: Renault

Гарантія на батареї становить 8 років, або 160 000 км. Протягом цього інтервалу вони замінюються безкоштовно, якщо їхня ємність знижується до менш як 70 % від номінальної.

Новий Kangoo Van E-TECH Electric оснащений двигуном потужністю 90 кВт. Режим Eco, що обмежує потужність та максимальну швидкість автомобіля, допомагає оптимізувати загальний запас ходу та найкраще підходить при перевезенні невеликого вантажу.

Комбінація режимів руху та гальмування дозволяє водієві вибрати один із шести різних стилів водіння для досягнення оптимального комфорту та дальності ходу відповідно до конкретних умов експлуатації автомобіля та дорожніх умов.

Kangoo Van E-TECH Electric. Фото: Renault

Акумулятор нового Kangoo Van E-TECH Electric потребує 2 години 40 хвилин, щоби пройти шлях від 15 % до 80 % заряду при підключенні до 11 кВт Wallbox і менше ніж 6 годин при підключенні до 7,4 кВт Wallbox.

Kangoo Van E-TECH Electric. Фото: Renault

Новий Master Van E-TECH Electric

Великий електричний фургон Renault, новий Master Van E-TECH Electric отримав нову батарею ємністю 52 кВт·год, що збільшило його запас ходу до 200 км.

Master Van E-TECH Electric. Фото: Renault

Як і в новому фургоні Kangoo Van E-TECH Electric, звичайне гідравлічне гальмування здійснюється за допомогою системи ARB (Adaptive Regenerative Brake System), яка максимізує кількість рекуперованої енергії, незалежно від обраного режиму гальмування.

Режим Eco — обмеження максимальної потужності та швидкості — у поєднанні із шинами з низьким опором забезпечують максимальний запас ходу та максимальний комфорт під час руху.

Master Van E-TECH Electric. Фото: Renault

Абсолютно новий Master E-TECH Electric з батареєю 52 кВт·год оснащений енергоефективним електродвигуном потужністю 57 кВт (76 к.с. в еквіваленті). Він ідеально підходить для їзди міськими та приміськими дорогами з великою гнучкістю.

Master Van E-TECH Electric буде доступний у 15 версіях (замість початкових шести), з вибором із трьох різних довжин та трьох різних висот, доступних у 3,1 т та 3,5 т на момент відкриття замовлень, а пізніше — у 3,8 тонни. Чотири версії фургона пропонують вантажний об’єм від 8 до 15 м3. Дві версії поставляються в комплектації L2 або L3 і є ідеальною базою для бортових, самоскидних та великотоннажних вантажівок, здатних перевозити до 20 м3.

Master Van E-TECH Electric. Фото: Renault

Повністю електрична версія може похвалитися таким же вантажним простором, як і її аналог із ДВЗ, та одним із найбільших об’ємів зберігання у своїй категорії.