Електричний Nissan Ariya відправиться в експедицію від Північного до Південного полюса

Електричний Nissan Ariya відправиться в експедицію від Північного до Південного полюса

Компанія Nissan оголосила про свою співпрацю з британським шукачем пригод Крісом Ремсі, щоби здійснити першу у світі подорож на повністю електричному автомобілі від Північного до Південного полюса.

Вирушаючи в дорогу в березні 2023 року, Ремсі та його команда на автомобілі Nissan Ariya e-4ORCE подолають понад 27 000 кілометрів по кількох регіонах та континентах за прогнозованих температур від -30⁰C до +30⁰C. Ремсі стане першою людиною, яка проїде від полюса до полюса на автомобілі будь-якого типу, пройшовши шлях від Арктики через Північну, Центральну та Південну Америку, а потім перетне Антарктиду.

Кріс Ремсі та Nissan Ariya. Фото: Nissan

Маршрут пролягатиме через найекстремальніші, найжорстокіші та водночас прекрасні пейзажі світу. Від засніжених льодовикових ландшафтів до підступних гірських підйомів та величезних пустельних дюн.

Nissan Ariya e-4ORCE. Скетч від Nissan

У рамках підготовки до морозних умов Арктики та Антарктики експедиційний Nissan Ariya e-4ORCE буде модифікований, отримавши індивідуальний міцний корпус, що підходить для подорожі екстремальною місцевістю, з оновленими колесами, шинами та підвіскою. Другий, немодифікований Nissan Ariya e-4ORCE буде служити як автомобіль підтримки на всьому американському континенті.

Nissan Ariya e-4ORCE. Скетч від Nissan

e-4ORCE — це найпередовіша технологія Nissan з управління всіма колесами, яка точно керує потужністю та гальмівними характеристиками для плавності та стабільності. Система підвищує впевненість водія, простежуючи намічену лінію руху на різних дорожніх покриттях, включаючи мокрі та засніжені дороги, без необхідності зміни стилю керування або втручання.

Nissan Ariya e-4ORCE. Скетч від Nissan

Наша місія — показати, що електромобілі здатні долати найсуворіші умови — від лютого холоду полюсів до жарких і вологих джунглів Південної Америки, і продемонструвати, що вони приносять задоволення від водіння, відповідаючи при цьому щоденним вимогам водіїв у всьому світі.

Кріс Ремсі, засновник Pole to Pole

Для Кріса Ремсі це не перша повністю електрична експедиція. Він подорожує електромобілями вже понад десять років. У 2017 році він та його дружина Джулі стали першою командою, яка завершила ралі «Монгол» на повністю електричному автомобілі. Пара проїхала понад 16 000 кілометрів численними місцями за 56 днів на його власному Nissan LEAF.

Кріс Ремсі. Фото: Nissan