Mercedes-Benz показав електровантажівки для комунальників

Mercedes-Benz показав електровантажівки для комунальників

Mercedes-Benz Trucks на провідній комунальній виставці IFAT 2022, яка проходить з 30 травня по 3 червня 2022 року в Мюнхені, представила низку спецтехніки для комунальних служб.

Серед основних експонатів – електровантажівки eEconic та eActros, а також різні автомобілі Unimog.

Вперше на виставці повністю електричний eEconic

Mercedes-Benz Trucks віщує нову еру у вигляді моделі eEconic, яка вперше представлена ​​на виставці IFAT цього року і має надійти у серійне виробництво у другій половині 2022 року. 

Ця низькопідлогова вантажівка з допустимою повною масою 27 тонн та е-віссю з інтегрованим приводом, а також двома електродвигунами, створена на базі eActros для важких розвізних перевезень.

eEconic із кузовом для збору сміття від Zöller. Фото: Mercedes-Benz Trucks

Батареї серійної моделі eEconic складаються з трьох акумуляторних блоків, кожен з яких має встановлену ємність 112 кВт-год та корисну ємність близько 97 кВт-год. 

Електронна вантажівка може покрити переважну більшість типових маршрутів збору відходів в одну зміну без проміжної зарядки. 

eEconic із кузовом для збору сміття від Zöller. Фото: Mercedes-Benz Trucks

eEconic може заряджатися від мережі потужністю до 160 кВт: трьом акумуляторним блокам потрібно трохи більше як годину для заряджання з 20 до 80 відсотків на стандартній станції швидкої зарядки постійного струму із зарядним струмом 400 А.

eEconic також готовий до експлуатації у суворих зимових умовах: Mercedes-Benz Trucks провів інтенсивні випробування у Заполяр’ї, де майже серійний автомобіль надійно працював навіть за температури навколишнього середовища до -25 °C.

eEconic. Фото: Mercedes-Benz Trucks

На виставці IFAT компанія Mercedes-Benz Trucks демонструє eEconic із кузовом для збору сміття від Zöller: Medium X4 22.5 Clean Drive. 

Кузов Clean Drive, спеціально розроблений для повністю електричних шасі з високовольтним інтерфейсом, складається з електрифікованого сміттєзбірника (ємністю 22,3 куб. м) з двома внутрішніми електродвигунами, включаючи безпосередньо встановлені гідравлічні насоси, перетворювач та випрямляч.

Електричний скіповий навантажувач PALFINGER у поєднанні з eActros та eWorX від ZF

Як і Econic, Actros від Mercedes-Benz Trucks вже багато років є одним із найпопулярніших комерційних автомобілів у муніципальному секторі завдяки гнучким варіантам кузова. 

Цього року на виставці IFAT буде представлено комплексне рішення у вигляді eActros 300 зі скіповим навантажувачем PS T 18 від PALFINGER. 

eActros 300 зі скіповим навантажувачем PS T 18. Фото: Mercedes-Benz Trucks

Завдяки зручній конструкції та асиметричним підйомним важелям з індивідуальним управлінням, самоскид здатний швидко завантажувати контейнери навіть за незручного розташування. 

eActros 300 зі скіповим навантажувачем PS T 18. Фото: Mercedes-Benz Trucks
eActros 300 зі скіповим навантажувачем PS T 18. Фото: Mercedes-Benz Trucks

Новою особливістю є інтеграція eWorX системи від ZF. Вона встановлює зв’язок між системою керування енергоспоживанням автомобіля та кузовом. 

Тягова батарея eActros забезпечує систему ZF eWorX електричною енергією. Електромотор eWorX використовує її для приводу гідравлічного насоса самоскида. Таким чином, немає потреби у механічному з’єднанні з тяговим двигуном. 

eActros 300 зі скіповим навантажувачем PS T 18. Фото: Mercedes-Benz Trucks

eActros 300 із гаковим навантажувачем

На стенді MEILLER також демонструється eActros 300 із гаковим навантажувачем RS21.65, призначеним для перевезення контейнерів. Він оснащений системою eWorX ZF, що виконує роль сполучної ланки між автомобілем та самоскидом. 

Фото: Mercedes-Benz Trucks

Перевагою системи є робота гідравліки на вимогу. Іншими словами, насос працює лише при переміщенні кузова. Це запобігає надмірному споживанню енергії. 

Фото: Mercedes-Benz Trucks

Самоскид оснащений дистанційним радіокеруванням, системою перемикання передач залежно від навантаження для високих робочих швидкостей та гідравлічною системою захисту від перекидання.

Фото: Meller

Розумні цифрові рішення для ще більш ефективного використання

Для того, щоб максимально ефективно використовувати eActros та eEconic, найкращим чином інтегрувати електровантажівки у повсякденну роботу оператора та зробити перехід до електронної мобільності якомога простіше, Mercedes-Benz Trucks надає своїм клієнтам цілий ряд цифрових рішень із порталу Fleetboard. 

До них відносяться, наприклад, індивідуально розроблене управління зарядкою для створення профілів зарядки та журнал з детальною інформацією про час руху, простою та заряджання. 

Також доступний картографічний інструмент, який в режимі реального часу показує поточне місцезнаходження автомобіля, чи перебуває він у русі, на стоянці або на зарядці, а також стан заряду батареї.