Mercedes-Benz презентував спецверсію Actros Edition 2 в обмеженій кількості

Mercedes-Benz презентував спецверсію Actros Edition 2 в обмеженій кількості

Mercedes-Benz офіційно презентував вантажівку Actros Edition 2. Вперше новинку анонсували ще у вересні минулого року, але перші поставки почнуться тільки зараз.

Цілий ряд функцій, обладнання та екстер’єр підкреслюють відчуття розкоші в Edition 2. Наприклад стильний інтер’єр, приладова панель і дверні ручки, обтягнуті шкірою наппа. Деякі деталі інтер’єру з оптикою з вуглецевого волокна, а також люк на даху з природним освітленням. 

© DAIMLER AG

Ексклюзивні наклейки на бічні стіни із зоряним малюнком, напис Edition 2 на пофарбованому сонцезахисному козирку, емблема Actros спереду, напис Actros на верхній стороні задньої стінки кабіни, чотири додаткових світлодіодних фари на сонцезахисному козирку, а також три світлодіодних ліхтарі робочого освітлення за кабіною — все це відразу помічається. 

© DAIMLER AG

Збоку особливо помітні сходинки з нержавіючої сталі. Ковпаки заднього моста також виконані з нержавіючої сталі з захисними ковпачками колісних гайок. Додатково в комплект поставки входить зірка Mercedes-Benz з підсвічуванням з чорною окантовкою і кілька декоративних елементів решітки радіатора з темного хрому, а також затемнене обрамлення фари.

© DAIMLER AG

Mercedes-Benz пропонує Edition 2 у дво- та тривісному варіантах з кабінами GigaSpace та BigSpace з правим та лівим кермом. 

© DAIMLER AG

Перша з 400 спеціальних вантажівок Edition 2 Actros незабаром порадує свого нового власника, поки наступні машини чекають на доопрацювання. Близько 40 додаткових варіантів інтер’єру та екстер’єру, а також спеціальні елементи дизайну надають Edition 2 неповторного характеру.