Rheinmetall представляє нове покоління тактичних вантажівок

Rheinmetall представляє нове покоління тактичних вантажівок

Німецький концерн Rheinmetall представив новітнє покоління перевіреного у всьому світі сімейства важких вантажівок HX.

Відповідно до прес-релізу компанії, дизайн HX3 був повністю перероблений, і він відповідає мегатенденції у військовій та автомобільній промисловості.

Як і його попередники, автомобілі нового покоління HX3 становлять собою готову продукцію військового призначення (MOTS), безкомпромісно розроблену для використання у військових цілях в самих виснажливих умовах експлуатації — унікальний аргумент на користь цього сектора. На додаток до міцного шасі і потужного двигуна як опція доступна нова активна підвіска заднього моста, яка значно покращує характеристики автомобіля як на дорозі, так і на бездоріжжі.

HX3. © Rheinmetall AG

Більш ніж будь-коли раніше, нове покоління HX3 втілює концепцію платформи, розробленої як для логістичних операцій, так і для тактичних сценаріїв. Таким чином, HX3 в основному буде доступний у версіях 4×4, 6×6, 8×8 і 10×10  і буде відрізнятися ще більшою розмаїтістю варіантів і систем.

HX3. System Carrier (8×8-6) © Rheinmetall AG

Повністю автоматизована система обробки вантажів (ALHS) і універсальний стійкий до скручування підрамник (UTRS), ще більше спростять виконання його класичної логістичної ролі. HX3 також краще, ніж будь-коли, може служити системним носієм для важкої зброї й радіолокаційних систем. До них відносяться, наприклад, артилерійські системи на базі вантажівок, які, ймовірно, набудуть ще більшого значення в найближчі роки. У поєднанні з нещодавно розробленим Artillery Truck Interface (ATI), HX 10×10 може використовуватися в майбутньому стандартною основою для різних артилерійських рішень або аналогічних систем.

HX3. Гаубиця на базі вантажівки (10 x10) © Rheinmetall AG

Завдяки повністю переробленій кабіні HX3 забезпечує ще більшу зручність управління і захист екіпажу. Різні системи допомоги надають підвищену безпеку в повсякденних операціях:  чи у польових умовах, чи в цивільних. У поєднанні з такими допоміжними системами, як Emergency Brake Assist (EBA), Adaptive Cruise Control (ACC) та Lane Departure Warning (LDW), абсолютно нова електронна і електрична архітектура гарантує життєздатність автомобіля в майбутньому, особливо щодо автономного водіння. Завдяки стандартизованим інтерфейсам можна буде інтегрувати технології, які стануть доступними в майбутньому.

HX3 © Rheinmetall AG

Як опції вантажівки HX3 можуть оснащуватися броньованою кабіною, ступінь захисту якої може бути значно збільшена. Крім звичайного камуфляжу, нове покоління транспортних засобів оснащено цифровим прихованим режимом: при необхідності всі функції передачі й прийняття даних можуть бути відключені, щоб зменшити цифровий підпис транспортного засобу. Як активний метод самооборони посилений дах пропонує місце для бойових модулів з важким озброєнням. Як додаткові опції доступні додаткові активні й пасивні системи захисту, включаючи Систему швидкого затемнення Rheinmetall ROSY.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


Завдяки систематично застосовуваній концепції ідентичних компонентів і великої функціональної спільності між різними моделями адміністрування й експлуатація автопарку стає простіше та ефективніше. Суворе дотримання політики єдності компонентів і функцій полегшує технічне обслуговування, логістику і навчання, а глобальна сервісна мережа гарантує швидке поповнення запасів і підтримку протягом тривалого терміну служби. Більш того, в усьому світі експлуатується понад 15 000 автомобілів, і високий ступінь сумісності з попередніми поколіннями HX тільки підсилює взаємодію. Глобальна присутність автомобілів RMMV дає великі переваги, коли справа доходить до логістики, особливо під час багатонаціональних операцій. Серед інших, в коло міжнародних країн-користувачів HX тепер входять Німеччина, Великобританія, Австралія, Нова Зеландія й Австрія.

Довідка:

Rheinmetall AG — німецький машинобудівний концерн, створений в 1889 році. Є одним з найбільших виробників військової техніки й зброї в Німеччині та Європі. Основна продукція концерну — військова техніка, зброя, а також виробництво комплектуючих для автомобілів.