Тальнівська міська територіальна громада оновлює автопарк

Тальнівська міська територіальна громада оновлює автопарк

Машина дорожня комбінована з піскорозкидальним обладнанням та автономним поворотним відвалом обслуговуватиме зимові дороги міста Тальне.

Комунальне підприємство «Тальне-Сервіс» Тальнівської міської територіальної громади поповнило свій автопарк машиною дорожньою комбінованою АТ-МДК-11/31 на базі самоскида МАЗ-6501С5. Техніка поставлена Кременчуцьким заводом комунальної техніки АЛЬФАТЕКС.

Машина дорожня комбінована АТ-МДК-11/31 зі змінним обладнанням на базі самоскида МАЗ-6501С5 оснащена бункером для піско-соляної суміші об’ємом 8,5 куб.м.

Ширина робочої зони снігоочисного гідравлічного відвалу сягає 2,7-3,0 метри. Ширина посипки реагентами — від 3 до 12 метрів.

За допомогою універсальної монтажної плити, встановленої на передньому бампері автомобіля, відвал легко монтується. Управління поворотом відвала вправо-вліво, підйом-опускання здійснюється з кабіни водія.

Самоскид МАЗ-6501С5, обраний базою для надбудови, має вантажопідйомність 21 тонни. Автомобіль оснащений кузовом об’ємом 15,4 куб.м. 

Нове авто допоможе комунальникам оперативно розчищати вулиці міста від снігових заметів та посипати дороги піщано-сольовою сумішшю в зимовий період, а у теплу пору року буде функціонувати як звичайний багатотонний самоскид та вирішувати ряд завдань, пов’язаних із  вивезенням та доставкою піску, щебеню, асфальту, сміття,  ґрунту, відходів тощо.