Тягач Volvo FH16 750 з двигуном потужністю 750 к.с. дебютує в Україні

Тягач Volvo FH16 750 з двигуном потужністю 750 к.с. дебютує в Україні

Нещодавно компанія «Вольво Україна» поставила перший в Україні тягач Volvo FH16 750 з двигуном потужністю 750 к.с. чернігівській компанії, що спеціалізується на перевезенні великої рогатої худоби.

Цей потужний та ексклюзивний тягач може похвалитися найновішими передовими технологіями та функціями комфорту, що робить його найкращим вибором для підприємств, які потребують потужних транспортних засобів для перевезення важких вантажів.

Однією з ключових особливостей Volvo FH16 750 є система Volvo Dynamic Steering, яка забезпечує неперевершену керованість, стабільність та маневреність на всіх швидкостях. Простора та комфортна кабіна FH16 має фірмове шкіряне оздоблення, що додає водієві нотку розкоші.

Під капотом FH16 750 працює турбодизельний двигун із максимальним обертовим моментом 3550 Нм, що працює в парі з автоматичною коробкою передач I-Shift. Вантажівка також оснащена низкою систем, включаючи ретардер для більш безпечного гальмування та систему ADR для перевезення небезпечних матеріалів.

Загалом, вихід Volvo FH16 750 на український ринок є важливою віхою для автомобільної галузі країни, а також для підприємств, які потребують важких вантажівок із передовими характеристиками та високими експлуатаційними можливостями. FH16 750 є свідченням прагнення Volvo до інновацій та досконалості, і він, безсумнівно, матиме позитивний вплив на український транспортний сектор.