DAF представив нові вантажівки для будівельного та професійного секторів

DAF представив нові вантажівки для будівельного та професійного секторів

DAF, провідний європейський виробник вантажівок, розширив свій модельний ряд нового покоління серією вантажівок, призначених для будівництва та професійного застосування.

Ці вантажівки поєднують у собі надійність, ефективність, безпеку й комфорт, щоб задовольнити різноманітні потреби клієнтів у цих сегментах.

Зустрічайте нові будівельні вантажівки XDC та XFC

XDC і XFC — нові зірки будівельної лінійки DAF. Вони відрізняються домінуючою чорною решіткою радіатора, сталевим бампером, сталевою захисною пластиною радіатора і двома світлодіодними протитуманними фарами, що не потребують технічного обслуговування.

Вони також мають високий дорожній просвіт до 40 сантиметрів і кут з’їзду 25 градусів, що робить їх ідеальними для їзди по бездоріжжю.

XDC та XFC доступні з колісною формулою 8х4, 6х4 та — уперше — 4х2.

Для збільшення тягового зусилля DAF пропонує гідравлічний передній привід для версій тягачів XD, XDC, XF і XFC з колісною формулою 4х2. Ця система активується за допомогою перемикача на приладовій панелі та допомагає вантажівці рухатися на слизькій дорозі.

XD та XF Extra Robust

Якщо ви шукаєте вантажівку, яка може впоратися з важкими умовами, але не потребує повноцінних позашляхових можливостей, вам варто звернути увагу на XD Extra Robust та XF Extra Robust. Ці вантажівки поєднують міцні кабіни XDC та XFC із шасі для бездоріжжя. Вони також мають акуратно інтегровану передню балку захисту від наїзду й доступні в усіх конфігураціях XD і XF у виконанні шасі та сідельними тягачами.

XD Extra Robust та XF Extra Robust ідеально підходять для операторів будівельного та комунального секторів.

Познайомтеся з новими 4-осьовими автомобілями XD і XF

DAF також додав повну серію 4-осьових варіантів із переднім приводом для дорожнього застосування. Ці версії шасі з керованою передньою віссю та/або (не)керованими задніми осями ідеально підходять для таких завдань, як перевезення важких контейнерів, очищення каналізації та збирання важких відходів.

Насолоджуйтесь високоефективними трансмісіями

Усі нові вантажівки для будівництва та професійного застосування оснащені новітніми трансмісіями PACCAR MX–11 і MX–13 з коробкою передач TraXon. Ця автоматизована трансмісія оснащена спеціальним програмним забезпеченням для бездоріжжя та функціями «ASR-off» і «Rock-Free». Функції допомагають підвищити паливну ефективність, знизити рівень викидів і підвищити продуктивність.

Відчуйте новий стандарт безпеки та комфорту водія

Нові вантажівки для будівництва та професійного застосування мають ту ж саму ДНК, що і відзначені нагородами вантажівки нового покоління XD, XF, XG і XG+. Усі вони мають велике лобове скло й наднизькі лінії ременів для виняткової оглядовості, яка підтримується такими опціональними технологіями, як DAF Digital Vision System і DAF Corner View. Вони також мають набір систем допомоги водієві та кращу у своєму класі ергономіку й безпеку.