Як пожежна служба Людвігсбурга використовує вантажівку зі змінними кузовами

Як пожежна служба Людвігсбурга використовує вантажівку зі змінними кузовами

Пожежникам потрібні надійні та універсальні вантажівки, щоб впоратися з різними надзвичайними ситуаціями. Саме тому пожежна служба Людвігсбурга в Німеччині обрала Mercedes-Benz Arocs 3743 в якості свого новітнього автомобіля. У цій статті ми розповімо вам, що робить цю вантажівку такою особливою і як вона може допомогти пожежникам рятувати життя.

Як працює концепція змінного кузова

Пожежний Mercedes-Benz Arocs 3743 має унікальну особливість, яка називається концепцією змінних кузовів. Це означає, що вантажівка може перевозити різні контейнери зі спеціальним обладнанням та матеріалами для різних місій.

Фото:  Daimler Truck AG

Наприклад, пожежна служба Людвігсбурга має контейнер «Захист органів дихання» для випадків, пов’язаних із димом або токсичними газами, і контейнер «Технічна допомога» на випадок дорожньо-транспортних зіткнень або надзвичайних ситуацій, пов’язаних із важкими погодними умовами.

Концепція змінних кузовів дає змогу пожежникам швидко завантажувати найбільш підходящий контейнер для кожної ситуації. Таким чином, вони можуть адаптуватися до різних сценаріїв і надавати швидку та ефективну допомогу на місці події.

Оснащення та продуктивність Arocs 3743

Mercedes-Benz Arocs 3743 не тільки гнучкий, але й потужний та надійний. Чотиривісна вантажівка має лебідку спереду та кран із крюковою системою підйому за кабіною.

Кран виготовлений компанією Palfinger і може з легкістю підіймати важкі предмети.

Навантаження на передню вісь може сягати до 9 тонн, а задня вісь — поворотна, може підійматися для покращення маневреності.

Фото:  Daimler Truck AG

Вантажівка також оснащена засобами безпеки, такими як ADR (для перевезення небезпечних матеріалів), електронне стоянкове гальмо, біксенонові фари та подушка безпеки водія. Двигун — дизельний OM 470, який видає 428 к.с. і 2100 Нм крутного моменту.

Чому Mercedes-Benz Arocs?

Mercedes-Benz Arocs — це вантажівка, яка може задовольнити практично будь-які потреби пожежних служб. Модельний ряд охоплює моделі з колісною формулою від 4х2 до 8х8, з двигунами об’ємом від 7,7 л до 15,6 л і з колісною базою від 3600 мм до 6350 мм.