Компанія Ram вперше представила повністю електричний пікап

Компанія Ram вперше представила повністю електричний пікап

Пікап Ram 1500 REV 2025 був презентований незадовго до його дебютної телевізійної реклами під час Суперкубка й замовлення на нього вже приймаються.

Переосмислення сегмента пікапів

Мабуть, найбільш помітною рисою стилю 1500 REV є новий дизайн передньої частини, який включає нову світлодіодну підсвітку та підсвічений напис Ram — обидва запозичені з концепту. Ззаду з’явилися L-подібні задні ліхтарі. Привертає увагу й м’язистий капот.

Бренд Ram вже переосмислив сегмент пікапів і зробить це знову з абсолютно новим Ram 1500 REV. Компанія надалі пропонуватиме клієнтам вибір ряду силових агрегатів і Ram 1500 REV стане першим з електрифікованих рішень, які доповнять нинішню лінійку автомобілів.

Електрифікований еталон із провідними можливостями

Ram 1500 REV пропонує споживачам новий рівень продуктивності завдяки подвійним 250-кіловатним електричним приводним модулям (EDM), які поєднують у собі двигун, коробку передач та інвертор, а також можливість повного приводу. 2025 Ram 1500 REV має один EDM на передній осі з автоматичним відключенням передніх коліс, що дозволяє переднім колесам вільно обертатися, максимізуючи ефективність. На задній осі встановлений 250-кіловатний EDM з електронним блокуванням заднього диференціала.

Стандартна акумуляторна батарея місткістю 168 кВт·год забезпечує запас ходу до 350 миль (563 км), а опціональна батарея місткістю 229 кВт·год — до 500 миль (805 км). Обидві батареї можуть збільшити запас ходу до 110 миль приблизно за 10 хвилин за допомогою швидкої зарядки 800 В постійного струму потужністю до 350 кВт, пропонуючи клієнтам швидке та зручне рішення для підзарядки.

Життя стане простішим завдяки двонаправленій зарядці від автомобіля до автомобіля, від автомобіля до будинку та від електромережі до електромережі, яка може забезпечити електроенергією будинок під час шторму, організувати вечірку на задньому сидінні або забезпечити енергією табір чи будівельний майданчик. Бортова панель у кузові може забезпечити до 7,2 кВт, а доступна бортова панель у багажнику — до 3,6 кВт.

Абсолютно новий, повністю електричний Ram 1500 REV 2025 року оснащений найновішою, найсучаснішою системою Uconnect з 12- або новим 14,5-дюймовим сенсорним дисплеєм та інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом користувача. Система Uconnect 5 пропонує ще більше підключених послуг і функцій для простоти використання.

Бренд не опублікував жодних детальних специфікацій, отже чекаємо на них згодом.