Компанія Mercedes-Benz завершила екологічну перевірку гібридного седана C 300 e plug-in

Компанія Mercedes-Benz завершила екологічну перевірку гібридного седана C 300 e plug-in

Гібридний седан Mercedes-Benz C 300 e plug-in демонструє значне скорочення викидів CO2 завдяки відновлюваній енергії та сталому виробництву.

Використання відновлюваних джерел енергії

Компанія Mercedes-Benz нещодавно оголосила про завершення «екологічну перевірку на 360°» нового гібридного седана Mercedes-Benz C-Class C 300 e plug-in. Німецький виробник автомобілів класу люкс провів комплексну оцінку життєвого циклу плагін-гібридного C-Class, враховуючи ресурси, що споживаються при виробництві і процеси зарядки високовольтної батареї під час експлуатації автомобіля.

Фахівці оцінили зарядку високовольтної батареї від двох різних джерел енергії: один із них відбувався на енергії з поновлюваних джерел, зокрема, електроенергії з гідроелектростанцій, а інший — на європейському енергобалансі. Аналіз базувався на пробігу 200 000 км.

Результати дослідження показують, що якщо використовувати відновлювані джерела енергії, такі як гідроенергія, для зарядки C 300 e, то викиди CO2 за весь життєвий цикл можна скоротити майже вдвічі. Завдяки збільшеному запасу ходу (WLTP), що забезпечується батареєю C 300 e, її корисною ємністю приблизно 25 кВт·год і електричною потужністю 95 кВт, автомобіль може подолати відстань до 116 км у повністю електричному режимі без використання двигуна внутрішнього згоряння.

Принципи сталого розвитку

Mercedes-Benz впровадив у виробництво C 300 e принципи сталого розвитку. 210 компонентів, загальною вагою 90,4 кг, можуть бути частково виготовлені з матеріалів, які призводять до меншого споживання ресурсів, таких як перероблені пластмаси та відновлювана сировина.

Крім того, Mercedes-Benz будує завод із переробки акумуляторів у Куппенгаймі, на півдні Німеччини, з технологічним процесом, який дозволить досягти рівня відновлення понад 96 %. Завод полегшить переробку високовольтних акумуляторів, що використовуються в гібридних автомобілях та електромобілях із можливістю підзарядки.