Потужна автовишка SOCAGE DA328 підсилила автопарк ДТЕК Київські регіональні електромережі

Потужна автовишка SOCAGE DA328 підсилила автопарк ДТЕК Київські регіональні електромережі

ДТЕК Київські регіональні електромережі продовжують зміцнювати свою технічну базу задля підвищення ефективності своєї роботи. 

Фінансування проєкту технічної допомоги від USAID

Придбання техніки відбулося завдяки Проєкту енергетичної безпеки (ПЕБ), який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках міжнародної технічної допомоги.

Автовишка SOCAGE DA328 допоможе енергетикам оперативніше ліквідовувати аварії та проводити планові ремонтні роботи в мережі. 

Що ж робить цю автовишку настільки особливою та потужною? Зазирнімо до її технічних характеристик і розглянемо переваги.

Характеристики автогідропідйомника SOCAGE DA328

Потужна та маневрова автовишка SOCAGE DA328, встановлена фахівцями Кременчуцького заводу комунальної техніки АЛЬФАТЕКС на шасі IVECO Eurocargo, має робочу висоту підйому 28 метрів та горизонтальний виліт стріли 16 метрів. Крім того, кут повороту стріли — 360 градусів, а вантажопідйомність люльки — 300 кг. 

Опції та безпека автовишки

Якщо говорити про комфорт та безпеку, автовишка оснащена багатьма опціями для зручності та простоти в управлінні одночасно. Управління всіма рухами стріли здійснюється за допомогою двох пультів, які встановлені на турелі та в люльці. Пульт управління на поворотній платформі обладнаний стаціонарним сидінням оператора. При цьому оператор має можливість безперешкодного повороту в зоні кабіни автомобіля, знаходячись в кріслі. 

Для безпечної експлуатації автопідйомника в міських, стиснених умовах, основний гідроциліндр подовження стріли, гідравлічні рукави, тягові ланцюги, електричні кабелі та інші механізми подовження стріли розміщені в середині телескопічних стріл. 

Автопідйомник з системою стабілізації люльки по горизонталі, незалежно від положення стріли, є ідеальним рішенням для робіт біля ліній електропередач. Щоб забезпечити додатковий рівень безпеки, люлька обладнана електроізоляцією до 1000 В. Здатність повертати люльку на 90 градусів вліво і 90 градусів вправо забезпечує зручність і комфорт при роботі, а також розширює робочу зону обслуговування.

SOCAGE DA328 — першокласна продукція для українського ринку — є спільним продуктом виробництва української компанії Кременчуцький завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС та італійської компанії SOCAGE.