Нові самоскиди на шасі DAYUN CGC1120 поповнили автопарк Укргазвидобування

Нові самоскиди на шасі DAYUN CGC1120 поповнили автопарк Укргазвидобування

Одне з підприємств АТ «Укргазвидобування» придбало два нових автомобілі із самоскидною платформою власного виробництва Кременчуцького заводу комунальної техніки АЛЬФАТЕКС на шасі DAYUN CGC1120.

Економічна перевага та висока продуктивність

Самоскиди АТВ-2/2 з тристороннім розвантаженням та платформою об’ємом 11,5 куб.м за відгуками споживачів відомі своєю високопродуктивністю та економічністю.

Перед відвантаженням на адресу замовника техніка пройшла повноцінне випробовування, яке підтвердило універсальність самоскида, герметичність кузова та жорсткість його конструкції. Шасі DAYUN CGC1120 показало також невідмовну та продуктивну роботу.

Технічні деталі

Шасі DAYUN з колісною формулою 4×2 комплектуються дизельним двигуном Weichai WP4.1Q160E50 (Євро-5), об’ємом 4087 куб. см і 6-ти ступеневою КПП Shaanxi Fast Gear. Потужність двигуна — 150 к. с. (110,5 кВт). У комплектації також застосовані агрегати відомих світових виробників Bosch, Wabco, ZF.

Сучасний екстер’єр, набір різноманітних опцій і простота в експлуатації доповнюють ефективність у роботі та легкість в управлінні нової техніки.