Електрифікація продовжується: Opel представив електричну версію фургону Combo-e

Електрифікація продовжується: Opel представив електричну версію фургону Combo-e

Повністю електричний компактний фургон німецького автовиробника може за один заряд подолати до 275 кілометрів, а зарядка до 80% займе приблизно 30 хвилин.

Opel презентував електрофургон Opel Combo-e для сегмента вантажоперевезень. 

Як заявляє виробник, залежно від типу водіння та умов, новий Combo-e може за один заряд літій-іонного акумулятора (WLTP2) потужністю 50 кВт-год подолати до 275 кілометрів. Клієнти можуть «заправити» акумулятор до 80 відсотків приблизно за 30 хвилин на зарядних станціях.

© Opel Automobile GmbH

Автомобіль вантажопідйомністю до 800 кілограмів надійде у продаж у двох варіантах. Перший, довжиною 4,40 метра, колісною базою 2785 мм, може перевозити предмети довжиною до 3090 мм, об’ємом від 3,3 до 3,8 м³.

Подовжений XL-варіант розміром 4,75 м має колісну базу 2975 мм і вантажний об’єм до 4,4 м³, що вміщує предмети довжиною до 3440 мм. 

© Opel Automobile GmbH

Окрім предметів, новий Combo-e може також перевозити людей. Версія фургона для екіпажу, що базується на версії XL, додатково до вантажу вміщує до чотирьох пасажирів, а також водія. Завдяки заслінці в стіні транспортування особливо довгих предметів все ще можливо.

Автомобіль оснащено новими технологіями та системами, такими як сповіщення про сонливість водія, розпізнавання дорожніх знаків, попередження про зіткнення, попередження про пішоходів та автоматичне екстрене гальмування. Особливо важливим для безпеки інших учасників дорожнього руху є система заднього огляду, що допомагає запобігти аваріям з велосипедистами та пішоходами при здійсненні повороту вправо. Дві камери забезпечують видимість ззаду та збоку.

Залежно від варіанту моделі, Combo-e може розганятися від нуля до 100 км/год лише за 11,2 секунди, тоді як максимальна швидкість з електронним контролем становить 130 км/год. 

© Opel Automobile GmbH

Акумулятор з 216 елементами та 18 модулями упакований під підлогою між передньою та задньою віссю. У цьому місці акумулятор знижує центр ваги, що покращує повороти та стійкість навіть при повному завантаженні.

Новий Combo-e надійде до дилерських центрів цієї осені, приєднавшись до електричного Vivaro-e. У 2021 році обіцяють показати й електричну версію Movano-e. Це означає, що до кінця цього року весь асортимент легких комерційних автомобілів Opel буде електричним. А до 2024 року будуть доступні електричні версії всіх легкових та легких комерційних автомобілів Opel.