Стартап Canoo представив електричний пікап з іграшковою зовнішністю

Стартап Canoo представив електричний пікап з іграшковою зовнішністю

Каліфорнійська компанія із Лос-Анджелесу Canoo представила електричний пікап, який повинен вийти на ринок у 2023 році. На той час йому доведеться конкурувати з електричними пікапами Tesla Cybertruck, Hummer, Ford F-150 і Rivian.

Canoo Pickup Truck — це не черговий концепт, а розрахований на серійне виробництво електромобіль.  

© Canoo

Canoo заявила, що почне приймати попередні замовлення на свій пікап в цьому році, але не розкрила подробиць про ціни. Повідомляється, що компанія також веде переговори про створення в США невеликого заводу, на якому будуть виготовлятися автомобілі. 

Пікап розроблено спеціально для людей, які використовують подібний формат автомобілів для роботи та відпочинку. Саме тому в перелік функцій новинки входять такі опції:

  • можливість подовжити  кузов, який збільшується у довжину з 1817 мм до 2600 мм, що дозволяє перевозити більш габаритні вантажі;
  • відкидні бічні борти кузова з додатковими можливостями;
  • багажник-трансформер на даху;
  • опціональний модуль-кемпер, який перетворює пікап в повноцінний кросовер для подорожей.

Вантажівка Canoo буде побудована на тій же платформі, що й інші автомобілі, які пропонує компанія, так що значною мірою пропонуються одні й ті ж характеристики в багатьох конфігураціях.

Найдорожчий повнопривідний пікап буде мати потужність близько 600 кінських сил і запас ходу понад 320 км на одному заряді. Виробник вважає, що до моменту запуску зможе розширити запас ходу до 480 км. У вантажівці використовується та ж система електронного гальмування та управління, яку Canoo розробила для інших своїх автомобілів.

© Canoo