В ЗСУ завершився процес передачі-отримання 19 МЛПК

В ЗСУ завершився процес передачі-отримання 19 МЛПК

Мобільні лазне-пральні комплекси на базі автомобілів МАЗ передано військовослужбовцям військових частин, що беруть безпосередню участь у бойових діях на Сході України, повідомляють АрміяInform. Загалом за останні п’ять років ЗСУ отримали 61 МЛПК, але на іншій автомобільній базі, зокрема на КрАЗах. 

  — З кожною новою партією технічні характеристики комплексів   поліпшуються, вони стають легшими в керуванні, — зазначив  начальник речового складу Об’єднаного центру забезпечення підполковник Б. Чупилко. — Усі МЛПК відповідають сучасним гігієнічним і санітарним нормам, дають військовим на передовій змогу випрати, висушити, попрасувати одяг і помитися.

Вони розміщені у двох 20-футових контейнерах і мають два відділення. У технічному відсіку розміщено дизель-генераторні установки автономного енергозабезпечення, а також спеціальне обладнання для підключення до зовнішньої мережі. 

В  контейнері-причепі передбачено мобільний банний модуль, в якому є можливість нагрівання води з використанням як рідкого, так і твердого палива.