Британська компанія JCB оголосила про інвестиції в 100 мільйонів фунтів стерлінгів в проєкт з виробництва суперефективних водневих двигунів

Британська компанія JCB оголосила про інвестиції в 100 мільйонів фунтів стерлінгів в проєкт з виробництва суперефективних водневих двигунів

За інформацією JCB, перші водневі моделі повинні надійти в серійне виробництво до кінця 2022 року.

JCB — світовий лідер на ринку екскаваторів-навантажувачів і телескопічних навантажувачів, представив у Лондоні прототипи екскаватора-навантажувача JCB з водневим двигуном та телескопічного навантажувача Loadall.

Телескопічний навантажувач JCB 542-70 має висоту підйому 7 метрів і вантажопідйомність 4,2 тонни.

Фото: JCB

Подія відбулася на заході у центрі міста, на якому був присутній прем’єр-міністр Б. Джонсон: «Було фантастично бачити надефективні водневі двигуни JCB, які можуть перебудувати британське виробництво, допомогти нам швидко досягти наших кліматичних цілей і посилити водневу економіку Великобританії».

Фото: JCB

Очільник JCB лорд Бэмфорд зазначив: «Ми інвестуємо в водень, оскільки не вважаємо, що електрика є універсальним рішенням, особливо для нашої галузі, тому що її можна використовувати тільки для живлення невеликих машин. Це означає, що ми продовжимо виробництво двигунів, але це будуть надефективні, доступні, високотехнологічні водневі двигуни з нульовим викидом CO2, які можна буде швидко вивести на ринок, використовуючи нашу існуючу базу поставок. Це будуть перші водневі двигуни в нашій галузі, розроблені британськими інженерами в Великобританії. Водневі двигуни можуть допомогти Великобританії швидше досягти цільових показників викидів CO2».

Компанія JCB стала лідером в області водневих технологій з нульовим рівнем викидів, тож воднева технологія JCB буде представлена ​​і в зеленій зоні на конференції COP26 в Глазго, оскільки світові лідери обговорюють заходи по значному скороченню викидів парникових газів. Двадцять шоста сесія Конференції Сторін (КС-26) відбудеться в листопаді.