MOKE International оголошує про випуск повністю електричної моделі MOKE

MOKE International оголошує про випуск повністю електричної моделі MOKE

У жовтні компанія почала збір замовлень на електромобіль Moke з відкритим верхом в ретро-стилі.

Electric MOKE буде побудований у Великобританії на новому ультрасучасному підприємстві. Ціни стартують з 29 150 фунтів стерлінгів (не включаючи місцеві податки і пільги для електромобілів).

Новий MOKE розганяється до 55 км/год всього за 4,5 секунди. Максимальна потужність 33 кВт доводить, що це досить для автомобіля вагою всього 800 кг. Діапазон розрахований, наприклад на 5 рейсів туди і назад між Кап-Ферра і Монако (144 км). 

Зарядка за стандартом ЄС типу 2 займає 4 години, а максимальна швидкість складає 100 км/год. Поставки будуть здійснені до літа 2022 року. Акумуляторні елементи, двигуни та інвертори поставляються європейськими постачальниками першого рівня і спеціально спроєктовані в Сполученому Королівстві.

Компанія Moke International оприлюднила інформацію про те, що з 1 січня 2022 року всі МОКЕ будуть електричними. З цього часу неможливо буде замовити MOKE з двигунами внутрішнього згоряння (ДВЗ), що робить цю марку першим в світі виробником, який повністю перейшов на електрику.

«Перехід на електрику забезпечує привабливість однієї з найулюбленіших марок Великобританії для багатьох майбутніх поколінь. Поєднання індивідуальності та гострих відчуттів на свіжому повітрі в MOKE буде покращено завдяки продуктивності та безшумній роботі електричного силового агрегату», — зазначив Ісобель Дандо, генеральний директор MOKE International.