Що показали на виставці озброєння та військової техніки у Києві

Що показали на виставці озброєння та військової техніки у Києві

З 13 по 17 жовтня, в рамках відзначення Дня захисників та захисниць України, на Михайлівській площі у Києві проходила виставка сучасних зразків озброєння та військової техніки сил безпеки і оборони «Цифрове майбутнє армії».

Відвідувачі змогли оцінити експозицію сучасних зразків озброєння та військової техніки, які формують обриси армії майбутнього: високоточну зброю, засоби розвідки, зв’язку та автоматизації управління, радіоелектронної боротьби, роботизовані комплекси, безпілотні літальні апарати тощо.

Фото: Укроборонпром

На виставці представлено близько тридцяти одиниць військової техніки, а також техніки Прикордонної служби, Міністерства внутрішніх справ, ДСНС.

В експозиції військової техніки — пускова установка берегового ракетного комплексу «Нептун», перспективна радіолокаційна установка «Мінерал-У», БТР-4Е, БТР-3ДА БМП-1ТС тощо.

Фото: Укроборонпром

Окремо слід зазначити, що на Михайлівській площі представлено й модернізовану зенітну самохідну установку 3СУ-23-4М від ДП «Завод «Арсенал». 

Фото: АрміяInform

Вона оснащена новою радіолокаційною станцією з цифровою антенною решіткою «Рокач-АС» та чотирма зенітними керованими ракетами ближнього радіуса дії.

ДП «Науково-дослідний інститут радіолокаційних систем «Квант-Радіолокація» з харківським підприємством «СКТБ Корпорація «Укрінмаш» представили мобільний багатофункціональний радіолокаційний комплекс «Мінерал-У».

Фото: АрміяInform

Зі свого боку «Телекард-Прилад» презентував командно-штабну машину К-1450 на базі Renault Midlum та командно-штабну машину з уніфікованим комплектом засобів зв’язку та управління на базі КІА КМ-450.

Фото: АрміяInform
Фото: АрміяInform

Слід відзначити, що на виставці доволі широко представлена безпілотна авіація. Такі як  БпАК А1-СМ «Фурія», БпАК «Лелека-100», БПЛА Fly Eye, безпілотник коптерного типу Windhover, багатоцільовий БПЛА PD-2 із системою вертикального зльоту та посадки.

Фото: АрміяInform
Фото: АрміяInform

Конструкторсько-виробниче підприємство «Українська бронетехніка» представила ряд зразків своєї техніки. На виставці можна було побачити роботизований комплекс AGEMA (8х8), уніфікований пункт управління тактичної ланки на базі СБА-5 «Варта» та іншу техніку.

Фото: Українська Бронетехніка | Facebook
Фото: Українська Бронетехніка | Facebook
Фото: Українська Бронетехніка | Facebook

Також відвідувачі змогли побачити центральну польову станцію супутникового зв’язку. В цьому випадку представлений антенний пост на шасі КрАЗ-63221 (6х6). Його виробник — компанія «Датагруп» (м.Київ).

Фото: Автоцентр
Фото: Автоцентр

Гості міста та мешканці столиці змогли ознайомитися зі зразками сучасної пожежної та спеціальної аварійно-рятувальної техніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Так, на локації ДСНС представлені:

  • Пожежно-рятувальний автомобіль на базі шасі MAN, ємністю 8 тонн;
  • Пожежний телескопічний автопідіймач зі сполученою драбиною, висотою 30 метрів;
  • Снігоболотохід «Богун»;
  • Піротехнічна машина легкого типу «Козак»;
  • Спеціальна аварійно-рятувальна машина середнього типу САРМ-С на шасі Volkswagen Crafter;
  • Спеціальна аварійно-рятувальна машина легкого типу САРМ-Л на базі Ford Ranger.
Фото: ДСНС України | Facebook
Фото: ДСНС України | Facebook

Уся представлена техніка діюча та використовується для ліквідації різного роду надзвичайних подій.

Фото: ДСНС України | Facebook