Електромобіль Hyundai IONIQ 5 отримав премію Top Gear Electric 2021

Електромобіль Hyundai IONIQ 5 отримав премію Top Gear Electric 2021

Hyundai IONIQ 5 став найкращим за дизайном та отримав визнання на Top Gear Electric Awards 2021. 

Особливості електромобіля Hyundai IONIQ 5

Перший автомобіль нової лінійки IONIQ і перший Hyundai, побудований на новій спеціальній платформі електромобілів від акумуляторних батарей E-GMP, IONIQ 5 не просто сповіщає про нову еру дизайну електромобілів, а й відкриває інші можливості для електромобіля.

© Hyundai Motor

IONIQ 5 повністю електричний та багатий екологічно чистими матеріалами. Він здатний заряджатись від 10% -80% всього за 18 хвилин, розганятися від 0 до 62 км/год за 5,2 секунди та проїжджати до 300 миль за один заряд.

Прогресивний дизайн поза нормами

Прогресивний дизайн IONIQ 5 — відступ від минулих норм, пропагування нової свободи дизайну, запропоноване спеціальною платформою BEV, викликаючи сміливе ставлення Hyundai Pony, першого серійного автомобіля компанії. Передня частина автомобіля оснащена розкривним капотом Hyundai (чого не бувало раніше), який мінімізує прогалини на панелях для оптимальної аеродинаміки.

© Hyundai Motor

Передній бампер визначається привабливою V-подібною формою, що включає особливі денні ходові вогні (DRL), які забезпечують безпомилковий світловий підпис, унікальний для IONIQ 5. З боків ручки дверних панелей забезпечують стильний дизайн поверхні та підвищену аеродинамічну ефективність. Передня та задня форми автомобіля зливаються разом у його дверях.

© Hyundai Motor

Усередині цих дверей знаходиться новий салон «Житловий простір», який використовує перероблену на замовлення платформу IONIQ 5. Осі, просунуті праворуч спереду та ззаду автомобіля, означають, що в салоні є величезна кількість місця, тоді як рівна підлога та лежачі стільці забезпечують рівень комфорту та гнучкості, якого раніше не було в цьому сегменті. Багато внутрішніх точок дотику також екологічно чисті: в сидіннях, обшивці дверей, підлозі та підлокітнику використовуються екологічно чисті матеріали, такі як пряжа на рослинній основі та пряжа з натуральної вовни, екологічно оброблена шкіра з екстрактами на рослинній основі та біо фарбою з рослинними екстрактами.

© Hyundai Motor

Hyundai IONIQ 5 — передзамовлення

3000 одиниць обмеженого випуску IONIQ 5 Project були майже втричі переповнені замовленнями протягом 24 годин після відкриття бронювання. Тільки за перший день новий електромобіль Hyundai Ioniq 5 попередньо замовили 9 тис. осіб в Європі й 23,7 тис. — в Південній Кореї.

IONIQ 5 буде доступний у Великобританії з середини 2021 року.