Укравтодор з ЄБРР розпочинають проєкт з розвитку інфраструктури для електротранспорту

Укравтодор з ЄБРР розпочинають проєкт з розвитку інфраструктури для електротранспорту

Державне агентство автомобільних доріг України (Укравтодор), Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) спільно з Мінінфраструктури розпочали розробку плану дій з розвитку інфраструктури для електромобілів.

29 квітня, була проведена зустріч щодо розробки Плану дій Укравтодору з розвитку інфраструктури для електромобілів. План врахує запит бізнесу та користувачів електротранспорту, стратегічні задачі Уряду та Міністерства інфраструктури щодо розвитку електронної мобільності та виконання цілей Зеленого курсу.

В обговорення взяли  участь представники Міністерства інфраструктури, Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР), Укравтодору, Офісу реформ МІУ та Команди підтримки реформ при Укравтодорі.

«Щороку кількість електрокарів в Україні невпинно зростає. І я переконаний, що наше транспортне майбутнє – саме за електромобілями. Зі свого боку ми всіляко підтримуємо та сприяємо використанню екологічних видів транспорту – і громадського електричного, і електромобілів. Проте для їх популяризації в глобальних масштабах, у першу чергу, необхідно створити розвинуту мережу зарядної інфраструктури, яка б дозволяла власникам електрокарів комфортно пересуватися як у містах, так і в міжміському сполученні. Тому я дуже радий вітати початок проєкту із розвитку інфраструктури, який ми починаємо спільно з Укравтодором та ЄБРР», — зазначив в рамках зустрічі Владислав Криклій — Міністр інфраструктури України.