DAF представляє зарядні станції для електромобілів

DAF представляє зарядні станції для електромобілів

З метою підтримки глобального запуску продажів електроприводних вантажівок PACCAR Parts представляє зарядні станції для електромобілів.

Ці станції будуть забезпечувати безаварійну роботу електроприводних вантажівок DAF в будь-яких умовах, а також можуть використовуватися для зарядки інших комерційних електромобілів. 

Потужність на два автомобілі

Для автопарків, які обслуговують кілька маршрутів або працюють у кілька змін, доступні станції швидкої зарядки електромобілів потужністю 120 кВт і 180 кВт. Станція 180 кВт володіє достатньою потужністю, щоб зарядити більшість моделей електроприводних вантажівок менш ніж за чотири години.

Більшість зарядних станцій потужністю від 120 кВт можуть паралельно заряджати кілька автомобілів. Для операторів парків електромобілів зарядна станція 350 кВт забезпечить надшвидку повну зарядку одного автомобіля або може розподіляти потужність одночасно на два автомобілі. Зарядна станція 180 кВт може подавати живлення відразу на три диспенсери.

Дворічна гарантія

На всю лінійку зарядних станцій для електромобілів поширюється дворічна гарантія. Більшість зарядних станцій включають функцію авторизації за допомогою RFID або PIN-коду. Всі станції забезпечують стільникове з’єднання з дворічним планом послуг стільникового зв’язку. Два роки повного сервісного обслуговування входять в поставку.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


Індивідуальний підхід та найкращі варіанти

Клієнти можуть придбати зарядні станції у дилерів DAF і в магазинах TRP по всьому світу. Для замовлення доступні кілька видів швидких зарядних станцій постійного струму з номінальною напругою до 1000 В DC. PACCAR Parts пропонує індивідуальний підхід до встановлення рішень для зарядки й підбере найбільш відповідні варіанти з рівнем потужності від 20 до 360 кВт. Для максимальної гнучкості доступні мобільні зарядні станції. Модель потужністю 50 кВт забезпечить щоденну експлуатацію однієї вантажівки в середніх і важких умовах.