Новий гібридний позашляховик RENAULT ARKANA з кузовом-купе вийшов на ринок

Новий гібридний позашляховик RENAULT ARKANA з кузовом-купе вийшов на ринок

Новий Renault Arkana — це 100% гібрид, навіть із виключно електрифікованими двигунами, і тепер доступний з новою гібридною системою E-TECH 145. Ще одним новим доповненням до асортименту двигунів є бензиновий двигун 1,3 TCe 160 з мікрогібридом 12 В.

ARKANA E-TECH HYBRID

Представлений у Європі в березні минулого року, новий Renault Arkana тепер доступний з гібридним двигуном E-TECH 145, який є більш економічним та забезпечує максимальне задоволення від водіння.

© Renault Group

Завдяки цьому «повноцінному гібридному» рішенню, оснащеному акумулятором на 230 В потужністю 1,2 кВт-год, новий Renault Arkana забезпечує всі переваги електроенергії без необхідності підключати електромережу.

© Renault Group
© Renault Group

Завдяки революційній технології E-TECH новий Renault Arkana E -TECH Hybrid споживає лише 4,8 л / 100 км  і виділяє 108 г CO2 / км.

© Renault Group

Систем E-TECH розміщується на задній осі позашляховика. Його компактність дозволяє запропонувати той самий внутрішній простір, що і версії двигуна внутрішнього згоряння.

© Renault Group

Двигуни TCe 140 і TCe 160: плавність ходу і продуктивність

Новий Renault Arkana доступний у всіх комплектаціях з бензиновим турбованим двигуном 1.3 TCe. Цей економічний і ефективний двигун у версії потужністю 140 к.с., а також у версії 160 к.с., був об’єднаний з мікрогібридною технологією. Завдяки використанню генератора з функцією стартера, підключеного до літій-іонного акумулятора на 12 В, розміщеному під сидінням пасажира, система забезпечує більш плавну роботу функції Stop & Start на малих обертах двигуна. 12-вольтна система також допомагає двигуну в найбільш енергомістких фазах запуску і розгону, що сприяє зниженню витрати палива й емісії CO2, і водночас гарантує більш плавний початок руху, а також високий рівень комфорту в управлінні.

© Renault Group

Renault Arkana також представляє ще одну нову функцію, доступну для всіх двигунів TCe 140 і 160, функцію Sailing Stop. Цю функцію клієнт може активувати або деактивувати за допомогою Multi-Sense, яка зменшує викиди CO2 до 4 додаткових грамів завдяки вільному ходу автомобіля під час фаз уповільнення від 30 до 140 км/год. 

© Renault Group