Електрична мобільність для всіх: стартував продаж нового Opel Rocks-e від 7 990 євро у Німеччині

Електрична мобільність для всіх: стартував продаж нового Opel Rocks-e від 7 990 євро у Німеччині

Новий Opel Rocks-e SUM (Sustainable Urban Mobility), перший повністю електричний автомобіль німецького автовиробника, доступний для замовлення в Німеччині.

Rocks-e – це акумуляторний транспортний засіб, який може дозволити собі практично будь-який водій. Крім того, вартість фінансування буде аналогічною вартості місячного квитка на місцевий громадський транспорт. У Німеччині Rocks-e вже можуть водити молоді люди з 15 років, які мають посвідчення водія AM1. 

Rocks-e — це чиста мобільність без шкідливих викидів. Сміливий та чистий дизайн, надзвичайно компактні розміри та зовнішній вигляд, який є одночасно функціональним та нетрадиційним.

Opel Rocks-e: Вхідний квиток в електромобільне життя

Opel Rocks-e довжиною всього 2,41 м, шириною 1,39 м (без урахування зовнішніх дзеркал) та вагою всього 471 кг (включаючи тягову батарею) – це вхідний квиток в електромобільне життя, особливо для новачків. Навіть варіант початкового рівня вартістю 7990 євро вже пропонує запас ходу до 75 кілометрів (WLTP2), який можна подолати на швидкості до 45 км/год. Це робить його ідеальним для повсякденного міського руху, а завдяки радіусу розвороту всього 7,20 м Rocks-e може долати круті повороти та розміщуватись на невеликих парковках.

Акумулятор Opel Rocks-e ємністю 5,5 кВт·год можна повністю зарядити приблизно за 3,5 години від побутової розетки. Триметровий кабель для зарядки, що додається, постійно знаходиться в автомобілі й при необхідності просто виймається з пасажирських дверей. Opel пропонує адаптер для заряджання на громадських зарядних станціях.

Типовим для Rocks-e є двоколірне оформлення передньої та задньої частини, а також новий фірмовий знак Opel Vizor. Бічні пороги та кузов ще більше підкреслюють міцний зовнішній вигляд. Двері з обох боків (які закриваються зсередини ременями жовтого кольору Opel) ідентичні. Пасажирські двері відкидаються вперед, як завжди, а водійські двері відкидаються назад у протилежному напрямку.

Opel Rocks-e Klub і Opel Rocks-e TeKno: барвиста електрифікація

Opel Rocks-e Klub і Opel Rocks-e TeKno (€8790)  є ще більш відмітними. Колеса обох варіантів мають кришки «x-Style», а також — вертикальні чорні смуги на дверях. Додатково привертають увагу сірий кузов Rocks-e Klub і жовті передні та задні опорні пластини Rocks-e TeKno. Індивідуальні кольорові схеми продовжуються в інтер’єрі, з відповідними кольоровими сітками для зберігання та гачками для сумок, а також сірими або жовтими вставками навколо приладів і центральної консолі. Навіть шви килимків мають однаковий характерний колір.

Завдяки тримачу для смартфона на центральній консолі та підключенню DAT Rocks-e Klub і Rocks-e TeKno готові надати інформаційно-розважальну інформацію. Функція «вільні руки» Bluetooth для смартфона доступна додатково.

Усі три варіанти Rocks-e мають однакову оптимальну компоновку при компактних розмірах. Обидва сидіння трохи зміщені один до одного, щоб передній пасажир мав зручне місце для ніг, а водій міг переміщати своє сидіння вздовж. Висота над головою достатня, навіть для людей зростом понад 1,90 м. На додаток до гачка для сумок, Rocks-e пропонує об’єм багажу до 63 літрів у місці для ніг пасажира. Крім того, у відділеннях за сидіннями можна зберігати такі предмети, як спортивні сумки. Завдяки великим вікнам, водії Opel Rocks-e можуть насолоджуватися гарною круговою оглядовістю, а яскраву, приємну атмосферу салону забезпечує стандартний панорамний скляний дах, винятковий для автомобіля цієї цінової категорії.

Новий Opel Rocks-e можна замовити онлайн в Німеччині, не виходячи з дому. Вибрані дилери Opel запропонують консультації, тест-драйви та підтримку в процесі онлайн-замовлення. Постачання перших автомобілів у дилерські центри почнуться до кінця цього року.