Електричний двомісний Opel Rocks-e — для тих, хто прагне мобільності в умовах міста

Електричний двомісний Opel Rocks-e — для тих, хто прагне мобільності в умовах міста

Opel Rocks-e виявився першим представником нового класу міської мобільності SUM (Sustainable Urban Mobility) з запасом ходу до 75 км за циклом WLTP та довжиною 2,41 м, шириною 1,39 м (без урахування дзеркал), вагою 471 кг (включаючи тягову батарею) Іноді його називають гібридом скутера і легкового автомобіля. 

Його створення — відповідь сучасним запитам містян, які прагнуть до екологічно чистого транспорту, поважають мобільність, шукають можливість мати захист від складних погодних умов: дощу, вітру тощо. У Німеччині компактним Opel Rocks-e, який офіційно входить до категорії легких транспортних засобів, дозволено управляти у віці від 15 років, тим особам, які отримали посвідчення водія категорії AM1. Тож школярі та студенти матимуть змогу обрати його для поїздок у навчальні заклади або ж на відпочинок.

© Opel Automobile GmbH

«Opel Rocks-e відрізняється зухвалим лаконічним дизайном та компактними розмірами. Наш новий SUM пересувається виключно на електротязі та буде пропонуватися за виключно низькою ціною. Rocks-e пропонує інтелектуальне й функціональне рішення в області мобільності для кожного», — повідомив глава відділу продажів і маркетингу Opel Стівен Норман. 

© Opel Automobile GmbH

Новий Opel призначено для щоденної міської експлуатації. На своїх 14-дюймових колесах він здатний розвернутися на колі з діаметром всього 7,20 метра, легко справляється з крутими поворотами й встає навіть на найтісніші паркувальні місця.

© Opel Automobile GmbH

Батарея Opel Rocks-e на 5,5 кВт-г повністю заряджається від звичайної побутової розетки за 3,5 години. Необхідний для цього зарядний кабель довжиною три метри входить в комплектацію SUM. Для заправки на громадських зарядних станціях Opel пропонує спеціальний адаптер.

© Opel Automobile GmbH

Rocks-e відрізняється світлодіодними фарами та покажчиками повороту. Двері пасажира, як зазвичай, відкриваються вперед, а водія — назад.

© Opel Automobile GmbH

Сидіння встановлені зі зсувом відносно один одного, що забезпечує пасажиру великий запас вільного простору в ногах, а сидіння водія має широкий діапазон поздовжнього регулювання. Запас простору над головою цілком достатній для людей ростом 1,90 м. А в ногах у пасажира можна розмістити різні предмети загальним обсягом до 63 л. 

© Opel Automobile GmbH

Великі вікна забезпечують водієві достатній огляд. Панорамний скляний дах створює світлу атмосферу в салоні. Rocks-e пропонується в трьох варіантах комплектації: Opel Rocks-e, Opel Rocks-e Klub і Opel Rocks-e TeKno. Новий Opel Rocks-e в Німеччині буде коштувати значно менше інших компактних автомобілів, а щомісячний платіж за програмою лізингу можна порівняти з вартістю проїзного на громадський транспорт. Вихід моделі на ринки інших країн очікується у 2022 році.