Презентовано першу версію безпілотного мікроавтобуса електричного ID Buzz AD від Volkswagen Commercial Vehicles та Argo AI

Презентовано першу версію безпілотного мікроавтобуса електричного ID Buzz AD від Volkswagen Commercial Vehicles та Argo AI

Volkswagen Commercial Vehicles — це підрозділ, бренд, що здійснює розробку та продаж легких комерційних авто, тоді як Argo AI відповідає за технології автономного водіння. 

Наразі автомобіль тестують в центрі розробок в Арго в Нойфарн (Німеччина), а також на закритому полігоні площею 9 га під аеропортом Мюнхена, випробовуватимуть і на приватній трасі, випробувальному треку в США. Планується, що у 2025 році MOIA, дочірня компанія VW Group запустить на комерційній основі ID Buzz в Гамбурзі. 

«Система розпізнавання навколишнього середовища з шести лідарів, одинадцяти радарів і чотирнадцяти камер, розподілених по всьому автомобілю, може вловити набагато більше, ніж будь-який водій», — сказав Крістіан Сенгер, керівник відділу. 

Комп’ютер може розпізнавати об’єкти на відстані до 400 м навколо авто, а вся система Argo AI складається з датчиків і програмного забезпечення, які дають комп’ютеру 360-градусну обізнаність про навколишнє середовище, що дозволяє йому «передбачати дії пішоходів, велосипедистів та транспортних засобів, а також керувати двигуном, гальмівною і рульовою системами, щоб транспортний засіб рухався. безпечно і природньо, як у досвідченого водія», — йдеться в заяві VW.