Електричний Opel Astra-e надійде в продаж 2023 році

Електричний Opel Astra-e надійде в продаж 2023 році

Opel запускає нову Astra не тільки з двома плагін-гібридними силовими агрегатами, а й зі звичайними бензиновими й дизельними двигунами. З 2023 року Opel представить повністю електричну модель Astra-e.

© Opel GmbH

Світова прем’єра нового Opel Astra 

Opel представляє абсолютно нове, шосте покоління компактного бестселера класу. Справжня перлина дизайну з Opel Vizor, повністю цифровою панеллю Pure Panel і кращими технологіями, такими як остання версія адаптивного піксельного світла Intelli-Lux LED. З появою новинки німецький виробник відкриває наступну главу 30-річної історії успіху Astra: вперше модель компактного класу з Рюссельсхайма буде доступна з електроприводом. 

© Opel GmbH
© Opel GmbH

Opel буде пропонувати нову Astra як гібрид у двох варіантах виконання, а з 2023 року — в якості Astra-e з електричним приводом. Крім того, пропонуються версії з високоефективними бензиновими й дизельними двигунами в поєднанні з оптимізованими по тертю шестиступеневими механічними й восьмиступеневою автоматичною коробкою передач.

Нове портфоліо – варіанти для кожного

У новому портфоліо Astra знайдеться щось для кожного в плані альтернативних варіантів приводу — це перша модель Opel, яка незабаром запропонує клієнтам вибір між чистим електроприводом, що підключається гібридом або двигуном внутрішнього згоряння. Діапазон потужностей варіюється від 81 кВт/110 к.с. до 165 кВт/225 к.с., отже,  чудові ходові якості гарантовані. 

© Opel GmbH
© Opel GmbH

Opel поєднує задоволення від водіння з високою ефективністю і турботою про навколишнє середовище в наступному поколінні свого бестселера компактного класу. За звичним привабливими цінами: задоволення від водіння Astra починається від 22 465 євро (RRP з ПДВ в Німеччині).

© Opel GmbH
© Opel GmbH