Людина-павук тепер використовує електричний автомобіль Hyundai

Людина-павук тепер використовує електричний автомобіль Hyundai

Hyundai Motor: IONIQ 5 та TUCSON дебютують на великому екрані у фільмі «Людина-павук: Немає шляху додому».

Напередодні виходу фільму в кінотеатрах 17 грудня, Hyundai Motor Company запустила комплексну маркетингову програму, що містить широкомасштабну телевізійну рекламу та різноманітні цифрові рекламні заходи. Заходи здійснюється у рамках глобального рекламного партнерства між Hyundai Motor і Sony Pictures, що компанії уклали у травні 2020 року. Мета партнерства – продемонструвати бачення людиноцентричної мобільності, за допомогою продуктів і технологічних інновацій.

«Присутність IONIQ 5 та TUCSON у фільмі «Людина-павук: Немає шляху додому» – це перша важлива віха в стратегічному партнерстві між Hyundai Motor Company і Sony Pictures Entertainment», — зазначив Томас Шемера, виконавчий віцепрезидент і глобальний директор з маркетингу Hyundai Motor Company. «Ми очікуємо великого маркетингового впливу від цієї співпраці. Цей захопливий фільм і два автомобілі, що залучені в ключових моментах сюжетної лінії, збадьорять мільйони глядачів по всьому світу».

Постер фільму Spider-man, No way home

«Hyundai – це синонім передових технологій та інноваційного дизайну, тому не дивно, що саме вони розробили таку динамічну маркетингову кампанію для IONIQ 5 та TUCSON. Ми не сумніваємося, що шанувальники Людини-павука отримають масу задоволення від цієї інноваційної співпраці», — сказав Джеффрі Годсік, віцепрезидент із глобального партнерства та управління брендами в Sony Pictures Entertainment.

Постер фільму Spider-man, No way home

Окрім самого продакплейсмету, Hyundai Motor буде здійснювати широкомасштабну маркетингову кампанію рекламних інтеграцій в продукти, що пов’язані з фільмом. Серед них – рекламний ролик «One Way Home», робота режисера трьох останніх фільмів про Людину-павука Джоні Уоттса. У головній ролі зіграють Том Холланд (Людина-павук) та Джейкоб Баталон (Нед Лідс, найкращий друг Тома).

Також у плани Hyundai у 2022 році входить колаборація з кінострічкою «Незвідане» та продовженням оскароносного анімаційного фільму, «Людина-павук: Через всесвіт», прем’єри яких заплановані відповідно на лютий та жовтень 2022 року.