У Volta Trucks стартує виробництво першого прототипу Volta Zero — повністю електричного автомобіля

У Volta Trucks стартує виробництво першого прототипу Volta Zero — повністю електричного автомобіля

Початок виробництва перших Volta Zero пов’язано необхідністю перевірки конструкції (DV) на спеціалізованому підприємстві в Ковентрі (Великобританія). 

Буде виготовлено 25 автомобілів, а потім цей автопарк перейде в режим суворих випробувань: краш-тести, відтворення широкого діапазону циклів використання та доставки клієнтів, використання Volta Zero в екстремально холодних погодних та спекотних умовах.

Volta Trucks, провідний виробник повністю електричних комерційних автомобілів та постачальник послуг, проводить ці випробування для підтвердження безпеки, довговічності та надійності автомобіля.

Виробництво прототипів сконцентровано на новому заводі компанії у Штайрі (Австрія). Деякі з них, що мають виробничі специфікації, будуть надані для тестування в їх реальних логістичних умовах клієнтам на тривалі періоди часу. Процес триватиме під наглядом інженерів Volta Trucks.

Volta Zero — це перший у світі спеціально створений повністю електричний автомобіль вантажопідйомністю 16 тонн, призначений для внутрішньоміської логістики, що знижує вплив на довкілля від вантажних перевезень. 

Розроблений з нуля з робочим діапазоном чисто електричного заряду 150-200 км (95-125 миль) Volta Zero до 2025 року усуне приблизно 1,2 мільйона тонн CO2.

Завдяки видаленню двигуна внутрішнього згоряння оператор Volta Zero займає центральне місце водія, а висота сидіння набагато нижча, ніж на звичайній вантажівці. Ця комбінація, а також конструкція кабіни у стилі скляного будинку забезпечують водію широкий огляд на 220 градусів, зводячи до мінімуму небезпечні сліпі зони. Прототип Volta Zero був запущений у вересні 2020 року, а перші автомобілі, як очікується, надійдуть у продаж у середині 2022 року.

Ян Коллінз, директор з продукції Volta Trucks, зазначає: «Ще у серпні розпочалися випробування першого ходового шасі Volta Zero, і вже маємо величезні обсяги даних. Тепер ми переходимо до етапу швидкого тестування: навчання — повторення — розробки. Ця програма буде стислішою та інтенсивнішою, ніж звичайна програма випробувань транспортних засобів, враховуючи наші амбітні терміни із запуску серійного виробництва, а це через рік, що зумовлено потребами клієнтів у вантажівках з нульовим рівнем викидів. І все це для того, щоб автомобілі з виробничими специфікаціями, які зійдуть з конвеєра до кінця 2022 року, відповідали найвищим стандартам якості та перевершували очікування наших клієнтів».