Високопродуктивні сміттєвози поповнили автопарк комунального підприємства Ставищенської територіальної громади

Високопродуктивні сміттєвози поповнили автопарк комунального підприємства Ставищенської територіальної громади

Сміттєвози власного виробництва Кременчуцького заводу комунальної техніки АЛЬФАТЕКС вже давно знайомі комунальним службам України. Ось і наразі на адресу замовника до Київської області відвантажені два сміттєвози з боковим завантаженням. 

Комунальна надбудова АТ-4022 встановлена на шасі DAYUN CGC1120 (4х2). 

Об’єм приймального бункера сміттєвоза складає 12,0 куб.м. Вага завантажених ТПВ складає 5550 кг. 

Друга надбудова з приймальним бункером об’ємом 22,0 куб.м. встановлена на автомобіль MAN б/в.  Вага завантажених ТПВ складає 16500 кг. 

Коефіцієнт ущільнення сміття — 4:1. 

Завантаження сміття здійснюється шляхом перекидання бака з відходами бічним маніпулятором в люк нагорі кузова машини. Сміття може завантажуватися зі стандартних контейнерів об’ємом 0,75 куб. м або з євроконтейнерів об’ємом 1,1 куб. м за допомогою бічного маніпулятора, розташованого з правого боку сміттєвоза.

Наразі по селах Ставищенської громади встановлюються контейнери для ТПВ. Селищною радою закуплено 66 контейнерів для твердих побутових відходів, які мають спеціальне прилаштування для розвантаження їх у сміттєвоз.

Наявність сучасної техніки сприятиме розвитку комунального підприємства та можливості надавати мешканцям громади якісні комунальні послуги. Придбання такої техніки — це не лише можливість для цивілізованої утилізації побутових відходів, а й турбота про довкілля й екологію громади.