Volta Trucks тестує прототип електровантажівки Volta Zero

Volta Trucks тестує прототип електровантажівки Volta Zero

Компанія Volta Trucks приступила до реальних випробувань першого прототипу Volta Zero.

Volta Trucks, виробник повністю електричних комерційних автомобілів, почала випробування першого прототипу Volta Zero в місті Нанітон, Великобританія. Початок випробувань послідував незабаром після появи першого прототипу шасі Volta Zero — першого у світі спеціально побудованого повністю електричного 16-тонного комерційного автомобіля.

Названий інженерами-розробниками “Volta Minus One”, як попередник серійного Volta Zero, прототип автомобіля використовує раму шасі та трансмісію готового автомобіля і буде тестувати електромеханічні й теплові властивості вантажівки. Сюди входять високовольтна батарея, що поставляється компанією Proterra, компактний задній міст, електродвигун і трансмісія eAxle від Meritor. Нетрадиційний кузов прототипу призначений виключно для захисту водія-випробувача від зовнішніх впливів під час руху автомобіля на швидкості. 

Серійний автомобіль буде мати конструкцію вантажного відсіку, але прототип використовує бортову платформу, щоб інженери могли додавати різні рівні розташування вантажів для перевірки його вантажопідйомності.

Прототип Volta Zero продовжить випробування в найближчі місяці. Майбутня програма випробувань і розробок цього і наступних прототипів також охоплює випробування в холодну погоду на північ від полярного кола і випробування в жарку погоду в Південній Європі. Ця комплексна програма дозволить гарантувати, що серійні автомобілі Volta Zero будуть довговічні та надійні.

Початок серійного виробництва Volta Zero заплановано на грудень 2022 року.