Volvo Trucks купує підприємство з виробництва вантажівок в Китаї

Volvo Trucks купує підприємство з виробництва вантажівок в Китаї

Компанія Volvo Trucks домовилася про придбання JMC Heavy Duty Vehicle Co, Ltd., дочірньої компанії Jiangling Motors Co, Ltd., до складу якої входить виробничий майданчик в Тайюані, провінція Шаньсі, Китай. Сума угоди — 0,8 млрд юанів. Мета — почати виробництво нових вантажівок Volvo FH, Volvo FM і Volvo FMX в Тайюані для клієнтів з Китаю.

Компанія Volvo Trucks працює на китайському ринку з 1934 року. В останні пару років активне зростання логістичних послуг, включаючи електронну комерцію, привів до різкого збільшення продажів вантажівок Volvo в країні.

Прийшов час для створення регіонального ланцюжка вартості з власним виробництвом важких вантажівок в Китаї.

Роджер Альм, президент Volvo Trucks

У 2020 році понад 4500 важких вантажівок Volvo були імпортовані й поставлені клієнтам в Китаї. Відповідно до довгострокової стратегії Volvo Group компанія Volvo Trucks вирішила розширити розширює свою діяльність на китайському ринку.

© Volvo Trucks

«В останні кілька років ми спостерігаємо швидкий розвиток ринку логістики та зростаючий попит на наші вантажівки та послуги преміум-класу. Щоб задовольнити попит з боку китайських транспортних операторів, прийшов час для створення регіонального ланцюжка вартості з власним виробництвом важких вантажівок в Китаї», — говорить Роджер Альм, президент Volvo Trucks.

Виробництво в Тайюані включатиме штампування, зварювання, виготовлення кабін, фарбування й остаточну збірку вантажівок Volvo. Після інвестування протягом декількох років завод буде здатний виробляти 15 000 вантажівок Volvo в рік з можливістю подальшого збільшення потужності.