GV60 — новий електромобіль від Genesis

GV60 — новий електромобіль від Genesis

Genesis офіційно представив зображення екстер’єру та інтер’єру GV60, першого електромобіля марки, побудованого на спеціальній платформі EV.

GV60 створено на спеціальній платформі EV, відомої як E-GMP (Electric-Global Modular Platform), що знаменує собою рух марки в сторону електрифікації.

Буква «G» в слові GV60 означає Genesis, а буква «V» — універсальність автомобіля.

Екстер’єр

Зовнішній дизайн GV60 підкреслює його імідж, а також динамічний і плавний зовнішній вигляд. Передня частина GV60 має дизайн, оптимізований виключно для електромобіля. Знакові та прогресивні дволінійні чотирипромінні фари надають характер вишуканому та об’ємному кузову. Ширша і спортивна решітка радіатора Crest Grille розміщена під фарами, щоб підкреслити динамічні характеристики GV60, а також підвищити ефективність охолодження високовольтних батарей в нижній частині кузова.

На решітці радіатора GV60 також з’явиться нова емблема у вигляді крила, товщина якого зменшилася майже на 80 відсотків в порівнянні з попередніми моделями. На ній зображений той же унікальний візерунок Гільйош, який часто зустрічається на елітних годинниках.

Крім того, Genesis вперше вибрав «Clamshell Hood» — єдину панель, яка об’єднує капот і крила, створюючи елегантне враження для моделі EV шляхом видалення ліній між частинами.

При погляді збоку GV60 демонструє плавний і динамічний профіль високопродуктивного купе. Хромована лінія, що йде від лобового скла до верхньої частини вікна денного світла (DLO), переходить в дизайн C-подібної стійки, яка втілює образ «електричного», додаючи відмінну рису моделі EV.

© HYUNDAI MOTOR COMPANY

Цифрові бічні дзеркала доповнюють ультрасучасний зовнішній вигляд і підключені до системи камер і моніторів. Електрична дверна ручка підсилює разюче футуристичний образ, автоматично піднімаючись при наближенні до автомобіля.

У задній частині задні комбіновані ліхтарі Two Line мають динамічну форму і плавно перетікають в об’ємний тривимірний кузов. У задній частині також є фіксований спойлер заднього крила, що підкреслює купеподібну форму даху, що додає образу динамічності та високої продуктивності.

© HYUNDAI MOTOR COMPANY

Інтер’єр

У дизайні інтер’єру GV60 використаний дизайнерський етнос Genesis «Краса білого простору», а також прагнення створити просторий і комфортний салон.

Найбільш помітною особливістю дизайну інтер’єру GV60 є Crystal Sphere — сферична система Shift By Wire (SBW), яка інтуїтивно інформує водія про готовність автомобіля до руху.

© HYUNDAI MOTOR COMPANY

Crystal Sphere — один з найпривабливіших елементів дизайну GV60. Коли автомобіль вимкнений, кришталева сфера додає настрою автомобілю характерним  підсвічуванням. Коли ви готові до водіння, сфера обертається і з’являється SBW, створюючи всередині атмосферу футуристичної мобільності.

Кристалічна сфера є не тільки ключовим елементом дизайну інтер’єру, але і забезпечує емоційний зв’язок з водієм, вказуючи на статус водіння.

© HYUNDAI MOTOR COMPANY

Консоль, на якій знаходиться Crystal Sphere, виглядає так, як ніби вона ширяє в повітрі, в поєднанні з іншими унікальними особливостями, такими як тонкий кокпіт і плоска підлога, забезпечуючи пасажирам максимальний рівень відкритості.