Genesis представив концепт Genesis X

Genesis представив концепт Genesis X

Бренд Genesis в Лос-Анджелесі офіційно представив Genesis X Concept — концептуальний електромобіль класу GT (Gran Turismo).

Відеоролик, в якому показана світова відеопрем’єра концепту, був знятий 26 березня на даху приватного будинку в Лос-Анджелесі й демонструє новітнє втілення філософії дизайну Genesis на фоні дивовижного вигляду міста.

© Hyundai Motor Company

Щоб підкреслити важливість події, Genesis заручився підтримкою режисера, володаря численних премій Джейсона Берга, який допоміг зняти фільм, що підкреслює бурхливий розвиток каліфорнійської автокультури, новаторський дух марки Genesis і перспективу сталого майбутнього для всіх.

«Автомобіль, представлений сьогодні — це концепт, що втілює ключові елементи дизайну бренду Genesis. Скористайтеся можливістю заглянути в майбутнє дизайну Genesis за допомогою цього концептуального автомобіля, що став втіленням духу новаторства і сміливості нашого бренду», — заявив Джей Чанг, глобальний директор бренду Genesis.

© Hyundai Motor Company

Genesis X Concept — п’ятий концепт-кар в лінійці бренду після моделей New York, GV80, Essentia і Mint. У прототипі втілено нове бачення дизайну розкішного автомобіля, створеного з урахуванням принципів сталого розвитку.

© Hyundai Motor Company

Дизайн Genesis X

Новий концепт-кар являє собою спортивний автомобіль класу GT, в якому максимально часто використовуються здвоєні лінії — фірмовий дизайнерський елемент бренду Genesis. Дві лінії — деталь, яку можна зустріти як в інтер’єрі, так і в екстер’єрі та зарядному пристрої електромобіля — втілює собою дизайнерський стиль майбутніх електричних моделей Genesis.

© Hyundai Motor Company

Назва Genesis X утворено з поєднання слів Genesis і латинської літери X, що символізує «таємного героя».

«Концепт-кар Genesis X можна описати як найдосконаліше бачення «атлетичної елегантності» — невіддільного дизайнерського стилю марки Genesis, — заявив Лі Санг Юп, глава глобального дизайн-центру Genesis. — Дві характерні лінії й концепція стійкої розкоші є прообразом майбутнього дизайну і передових технологій, які Genesis планує застосовувати у своїх майбутніх моделях».

Фірмова оптика Quad Lamps в формі здвоєних ліній також символізує передові технології й неперевершений дизайнерський стиль Genesis.

© Hyundai Motor Company

Крім цього, тривимірний малюнок G-Matrix, що підкреслює образ футуристичного електромобіля був вбудований в складний малюнок фірмової решітки радіатора Crest Grille. Внутрішня частина решітки радіатора забарвлена ​​в колір кузова автомобіля для створення більш завершеної картини.

© Hyundai Motor Company

Крім цього, акуратна зсувна панель зарядного пристрою відрізняється відсутністю ліній роз’єму і довершує і без того вигляд високотехнологічного і прогресивного автомобіля. Додатковий акцент на елементі «здвоєні лінії» зроблений за допомогою створення елементів підсвічування аналогічної форми навколо панелі зарядного пристрою.

За допомогою двошарових п’ятиспицевих легкосплавних колісних дисків «турбінного» типу Genesis зміг вивести й без того спортивний вигляд концепт-кара X на максимальний рівень, а жовті гальмівні супорти натякають на динамічний характер автомобіля.

© Hyundai Motor Company

Емаль Lençóis Blue, в яку забарвлений кузов концепт-кара Genesis X, була створена для вираження високого рівня стійкої розкоші, до якого прагне бренд Genesis. Відтінок емалі натхненний лагунами бразильського національного парку Національний парк Ленсойс-Мараньєнсіс, які перетворюються в озеро виключно під час сезону дощів.

Інтер’єр концепту Genesis X

Інтер’єр концепту Genesis X натхненний красою вільного простору. Салон автомобіля відрізняється орієнтованою на водія панеллю приладів, яка оточує людину за кермом органами управління і дисплеями.

Ще більше унікальність дизайну концепт-кара підкреслює диференціація простору за допомогою кольору: водійське крісло виконано в темно-коричневому кольорі, а пасажирські сидіння — в кольорі морської хвилі.

© Hyundai Motor Company

Також важливою рисою концепту Genesis X є приладова панель, яка ніби «обволікає» водія, і переходить в обтічний центральний тунель.

© Hyundai Motor Company

У концепті Genesis X встановлені сидіння-ковші з металевою окантовкою, що створюють спортивний образ, а також чотириточкові ремені безпеки з оптимальними настройками для комфортної їзди.

Матеріали обробки салону Genesis X Concept відбивають принципи концепції стійкої розкоші, до яких прагне бренд Genesis.

© Hyundai Motor Company

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


Використання перероблених матеріалів надає особливу унікальність інтер’єру Genesis X. В обробці ременів безпеки, елементів кермового колеса і кришки подушки безпеки використовується плетений матеріал, отриманий з обрізків шкіри, що залишилися від попередніх виробничих процесів, що підкреслює екологічність автомобіля.