Ford обладнав модель Transit «розумним дзеркалом»

Ford обладнав модель Transit «розумним дзеркалом»

Компанія Ford презентувала електронний дисплей для комерційних моделей Transit, який змінить звичне дзеркало заднього виду.

Електронний екран допоможе водієві стежити за ситуацією позаду машини, особливо якщо машина не має вікон у кузові фургона.

У комплект крім екрана, встановленого замість звичного салонного дзеркала, входить адаптивна камера заднього виду, яка має функцію контролю яскравості. Це дозволить добре бачити об’єкти позаду автомобіля у будь-який час доби. Крім того, внаслідок використання ширококутної лінзи огляд вдвічі ширший, ніж у звичайного дзеркала.

© Ford Motor Company

Це допоможе водієві краще контролювати своє оточення, наприклад, у разі наближення до перехрестя з круговим рухом, зміни смуги руху або перед поворотом у провулок.

Ця нова система виглядає точно як звичайне дзеркало заднього виду — але насправді це екран високої чіткості, який відбиває панорамний вигляд за фургоном. Це допомагає водіям помітити велосипедистів, пішоходів та інші транспортні засоби, які можуть бути позаду них, навіть коли заважають задні двері або перегородки без вікон.

«Забезпечення наших водіїв максимальною видимістю — особливо в міських районах, де є про що піклуватися — підвищує їхню впевненість і є ключовою частиною забезпечення безпеки поїздок для них, а також для інших учасників дорожнього руху», — зазначив Оуен Грегорі, директор післяпродажного обслуговування комерційних автомобілів, Ford of Europe.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


Дзеркало наразі доступне для мікроавтобусів Ford Transit та Transit Custom, оснащених задніми дверима без вікон. Будь-який дилер Ford може замовити та встановити систему, сумісну з мікроавтобусами Transit, виготовленими з 2014 року, та моделями Transit Custom — з 2012 року.