Renault Trucks представила оновлені вантажівки серії T в грі Euro Truck Simulator 2

Renault Trucks представила оновлені вантажівки серії T в грі Euro Truck Simulator 2

Це безпрецедентна подія, коли нова вантажівка була представлена спочатку в грі, перед презентацією у реальному житті.

Минулого тижня гравці відомого симулятора Euro Truck Simulator 2 змогли спостерігати за новими вантажівками Renault Trucks T і T-High які були припарковані біля дилерських центрів Renault Trucks під червоним покривалом.

Підігріваючи інтерес до події, Renault Trucks провели кампанію в соціальних мережах. Необхідно було зробити скріншот новенького автомобіля і розмістити з хешетгом #RenaultTrucksEvolutionIsComing.

За результатами кампанії було розміщено близько 2500 твітів та 700 постів в Інстаграмі.

І ось, 6 квітня завіса привідкрилася, і гравці змогли не тільки побачити, а і протестувати оновлений Renault Trucks T Evolution та Renault Trucks T-High Evolution. З оновленнями гри з’явилася можливість провести редизайн вантажівок Renault Trucks T до рівня Evolution 2021 року.

Renault Trucks T Evolution © SCS Software
Renault Trucks T Evolution © SCS Software

Ексклюзивна презентація дизайну, а заодно і тест-драйв Renault Trucks T 2021 проводився в обліковому записі SCS Software на сервісі Twitch у прямому ефірі разом з Полем Дейнтрі, директором з дизайну Renault Trucks, який детально розповів про дизайн нового покоління Renault TCK Evolution.

Renault Trucks T Evolution. Скріншот гри ETS2

Оновлення затронули як інтер’єр, так і екстер’єр кабіни. Змінилася решітка радіатора, передній бампер разом з фарами, які тепер стали LED. Оновлення торкнулись переднього крила, та задніх фар.

Renault Trucks T Evolution. Скріншот гри ETS2
Змінилася решітка радіатора, передній бампер разом з фарами. Скріншот гри ETS2
Оновлення торкнулись і задніх фар. Скріншот гри ETS2

Всередині кабіни змінилися матеріали, текстури, розміщення аксесуарів.

Щоб закріпити успіх такого типу презентації Renault Trucks вирішили провести конкурс з дизайну в рамках гри Euro Truck Simulator 2. Геймерам пропонується створити власний дизайн кабіни Renault Trucks T High 2021. Конкурс проводиться з 7 по 25 квітня. Найкращий дизайн буде обраний жюрі у складі дизайнерів Renault Trucks & SCS Software і буде втілений як у грі, так і на справжній вантажівці.