Новий Renault Trucks T-High з’явився у відеогрі Euro Truck Simulator 2. Фото та відео

Новий Renault Trucks T-High з’явився у відеогрі Euro Truck Simulator 2. Фото та відео

Нещодавно Renault Trucks анонсувала незвичайну презентацію новинки серії T та T-High у відеогрі Euro Truck Simulator 2 — відомому симуляторі водія-далекобійника з елементами економічної стратегії. 28 березня гра отримала невеличкі оновлення, де на геймерів чекав сюрприз — біля дилерського центру Renault Trucks стояв припаркований новий T-High під червоним покривалом.

Starter Media на власні очі вирішили все перевірити 😉.

Протягом останніх кількох днів Інтернет, а особливо автомобільна спільнота, отримали дуже цікаві та круті новини, що об’єднують Euro Truck Simulator 2 та Renault Trucks. Генеральний директор Renault Trucks Бруно Блін оголосив на спеціальній пресконференції про те, що оновлені моделі Renault Trucks T та T-High 6 квітня 2021 року з’являться у всесвіті Euro Truck Simulator 2 з безкоштовним оновленням.

Це буде перший раз в автомобільній промисловості, коли нова модель вантажівки буде розкрита виключно у відеоіграх перед показом у реальному житті. 

Щоб підігріти інтерес, 28 березня розробники гри помістили нову вантажівку T-High у всесвіті Euro Truck Simulator 2 перед дилерським центром Renault Trucks під червоним покривалом. Новинка стоїть на окремому майданчику. Вже 6 квітня покривало буде зняте.

Скріншот гри Euro Truck Simulator 2
Скріншот гри Euro Truck Simulator 2

Під час пандемії та переходу всіх масових заходів і презентацій в онлайн, такий хід з боку Renault Trucks є доволі креативним та цікавим.

Для спільноти запустили розіграш подарунків. Достатньо лише зробити скріншот новенького автомобіля і розмістити в соцмережах з хешетгом #RenaultTrucksEvolutionIsComing.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


Ділимося своїми фото та відеоскріншотами та чекаємо на зняття покривала.