Mustang Mach-E Rally: електромобіль від Ford який любить бруд

Mustang Mach-E Rally: електромобіль від Ford який любить бруд

На виставці IAA Mobility в Мюнхені компанія Ford представила свій новітній електромобіль Mustang Mach-E Rally.

Автомобіль побудований на базі Mustang Mach-E GT, але з ралійною підвіскою, двомоторною силовою установкою та особливим дизайном.

Продуктивність та дизайн, натхненні ралі

Mustang Mach-E Rally може похвалитися двомоторною компоновкою, яка забезпечує щонайменше 880 Нм крутного моменту та 358 кВт потужності. Автомобіль також має літій-іонну батарею з корисною ємністю 91 кВт∙год.

Підвіска піднята на 20 міліметрів у порівнянні з GT і оснащена спеціально налаштованими пружинами, амортизаторами MagneRide та 385-міліметровими передніми гальмівними дисками з пофарбованими в червоний колір фірмовими супортами Brembo.

Автомобіль їздить на 19-дюймових легкосплавних дисках у ралійному стилі із шинами Michelin CrossClimate2, які забезпечують краще зчеплення на пухких поверхнях.

Також у Mach-E Rally є захисний екран для переднього та заднього двигунів, захисна плівка на обшивці дверей та колісних арках, а також доступні стилізовані бризковики, що встановлюються дилером.

Mustang Mach-E Rally має унікальний задній спойлер, натхненний Focus RS, контрастні акценти на кузовних молдингах, передній спліттер, сталевий дах, пофарбований у чорний колір, та вбудовані протитуманні фари, натхненні ралі.

Автомобіль доступний у чотирьох яскравих кольорах: Grabber Blue, Shadow Black, Eruption Green та Grabber Yellow. Він також має дві гоночні смуги, які доповнюють кольорову палітру.

У салоні — глянцеві білі акценти на приладовій панелі та кермі, особливі спортивні сидіння Ford з глянцевими білими спинками, а також тиснення «Mach-E Rally» на поверхні сидінь.

Режим руху RallySport

Mustang Mach-E Rally має перший в історії режим RallySport Drive Mode від Ford, який розроблений для їзди по бездоріжжю та адаптує електронні системи керування для забезпечення більшого ковзання, лінійної реакції дросельної заслінки для кращого контролю та більш агресивного демпфування для кращої керованості в крутих поворотах. Режим приводу також покращує характеристики автомобіля на снігу та інших слизьких дорожніх умовах.

Ford протестував прототипи Mustang Mach-E Rally на абсолютно новій ралійній трасі на своєму полігоні в Мічигані. Траса була спеціально розроблена ветеранами ралі-кросу для імітації реальних сценаріїв. Прототипи пройшли 800-кілометрові випробування, щоб забезпечити їх міцність та надійність.

Mustang Mach-E Rally буде доступний для замовлення на початку 2024 року, а поставки почнуться незабаром після цього. Це перший електромобіль від Ford, натхненний ралі, який розширює сімейство Mustang Mach-E. Він демонструє пристрасть компанії Ford до ралійних чемпіонатів та її прихильність до електромобілів, які дарують свободу та задоволення клієнтам.