Ford Mustang Mach-E Rally був представлений на Фестивалі швидкості

Ford Mustang Mach-E Rally був представлений на Фестивалі швидкості

Компанія Ford оголосила про дебют першого в історії ралійного Mustang Mach-E Rally на Фестивалі швидкості у Гудвуді 2023 року. 

Уперше за свою майже шістдесятирічну історію компанія Ford привезла Mustang туди, куди він ще ніколи не заїжджав — туди, де закінчується асфальт і починається ґрунтова дорога.

Автомобіль створений для того, щоб дати справжній ралійний досвід з можливістю проходження спеціальних етапів на високій швидкості. 

Ми бачимо перепрофільований передній бампер з новими прожекторами в решітці радіатора. Очевидно, що з’явилися нові колеса, а ззаду — трохи більший дифузор і, найголовніше, крило, що дуже схоже на Focus RS.

Нехай вас не вводять в оману ручки та колеса, підготовані до ралі. Це — дорожній автомобіль з додатковими позашляховими характеристиками.

Ford Mustang Mach-E Rally — справжній позашляховик-електромобіль з акцентом на швидкість і продуктивність. Щоб довести це, компанія Ford довірила дебют на Mach-E Rally’s Hill Отту Танаку, нинішньому гонщику M-Sport Ford Puma Hybrid Rally1. На щастя, він зробив свій заїзд до того, як розпочався дощ, але це не завадило Танаку використати повний привід Mach-E Rally з користю, змусивши його танцювати в перших двох поворотах. Окрім того, що він був дуже швидким, гонка пройшла без драматизму.

А як щодо технічних характеристик? Нічого не відомо про потужність, швидкість абощо. Але ми знаємо, що спеціальна версія електромобіля буде доступна для замовлення в США та Європі пізніше цього року. 

Фестиваль проходив з 13 по 16 липня 2023 року.

Гудвудський фестиваль швидкості — це щорічний фестиваль автоспорту, на якому сучасні та історичні гоночні автомобілі беруть участь у підйомі на пагорб та інших заходах, що проводиться в Гудвуд-хаусі, Західний Суссекс (Великобританія), наприкінці червня або в першій половині липня.