BMW Motorrad представив смартокуляри ConnectedRide для мотоциклістів

BMW Motorrad представив смартокуляри ConnectedRide для мотоциклістів

BMW Motorrad презентував розумні окуляри ConnectedRide з технологією доповненої реальності за 690 євро.

Смартокуляри задля безпеки

Інноваційні мотоциклетні окуляри оснащені вже знайомою з автомобільної галузі технологією головного дисплея і проєктують всі необхідні дані, такі як навігація, швидкість або передача, безпосередньо в поле зору водія в режимі реального часу, що робить їзду на мотоциклі особливо передбачуваною і, отже, безпечнішою.

Смартокуляри BMW Motorrad ConnectedRide легко підключаються до смартфона через Bluetooth і додаток. Проєкцію можна позиціювати й вибирати налаштування перед поїздкою, а також під час їзди за допомогою мультиконтролера на кермі мотоцикла.

На додаток до індивідуального користувацького інтерфейсу та підвищення безпеки їзди, смартокуляри також пропонують високий рівень комфорту. Дизайн окулярів і дисплея був адаптований для задоволення особливих потреб мотоциклістів. 

Крім того, окуляри BMW Motorrad ConnectedRide Smartglasses можна адаптувати до різних шоломів і форм обличчя. Завдяки цьому окуляри зручно носити навіть під час тривалих поїздок. Літій-іонний акумулятор забезпечує до десяти годин роботи.

BMW Motorrad також постачає два комплекти сертифікованих UVA/UVB лінз разом з оправою. Один набір лінз на 85% прозорий і може використовуватися, зокрема, для шоломів з інтегрованими протисонцевими козирками. Інший набір має тоновані лінзи, які перетворюють смартокуляри на ідеальну пару протисонцевих окулярів.

Для людей, які носять окуляри, є адаптер RX (+/- 4,5 діоптрії). Його можна замовити онлайн безпосередньо у постачальника. Відповідний QR-код можна знайти в посібнику користувача смартокулярів ConnectedRide.