На ринку України з'явився дорожній комбінований автомобіль на базі самоскида JAC N350

На ринку України з'явився дорожній комбінований автомобіль на базі самоскида JAC N350

Група компаній «Будшляхмаш» вперше виготовила та відвантажила замовнику дорожній комбінований автомобіль МДКЗ 31-38 на базі самоскида JAC N350.

Якості та характеристики техніки

Техніка обладнана поливомийним, піскорозкидальним обладнанням та снігоприбиральним відвалом.

Самоскид має вантажопідйомність у 24,5 тонни та оснащений містким кузовом об’ємом 20 куб.м, що дає змогу збирати та перевозити значні обсяги матеріалів.

Піскорозкидальне обладнання забезпечує бункер для піско-соляної суміші об’ємом 9 куб.м, широку робочу зону під час обробки від 3 до 12 метрів та можливість контролювати щільність посипання від 0,01 до 0,4 кг/куб.м. Таке обладнання надає можливість оперативно розчищати вулиці від снігових заметів у холодну пору року та посипати дороги необхідним матеріалом в осінньо-зимовий період. 

Поливомийне обладнання, яке має цистерну об’ємом 9 куб.м, здатне профілювати ширину робочої зони впродовж 8,5 метра під час миття та 20 метрів під час поливу.

Снігоприбиральний відвал здатний очищувати поверхню шириною 2,7-3,0 м.

Управління обладнанням здійснюється з кабіни машини.

Це обладнання дасть можливість дорожнім та комунальним службам оперативно розчищати вулиці населених пунктів від снігових заметів та посипати дороги піщано-сольовою сумішшю в осінньо-зимовий період, а в літній спекотний період використовувати поливомйне обладнання.