Замаскований новий Peugeot E-3008 вже на європейських дорогах

Замаскований новий Peugeot E-3008 вже на європейських дорогах

Цього літа PEUGEOT закликає всіх охочих сфотографувати автомобіль під час фінальних випробувань на відкритій дорозі.

Акція PEUGEOT #CAMOCATCH, яка залучає широку громадськість до запуску нового E-3008, вступає у свою завершальну фазу: #CAMOCATCH CHALLENGE. Щасливі переможці отримають можливість сісти за кермо.

З E-3008, абсолютно новим електричним фастбеком, PEUGEOT впроваджує інновації більше, ніж будь-коли. Зазвичай прототипи ховають і роблять все, щоб уникнути публічної уваги. Новий E-3008, однак, виставлений на загальний огляд і залучає широку громадськість до його запуску.

У травні, під час першого етапу операції, PEUGEOT виставив на голосування у своїх соціальних мережах нові камуфляжі, призначені для прототипів нового E-3008.

Протягом червня в різних соціальних мережах бренду було підраховано тисячі голосів і обрано три теми камуфляжу: «Вуличне мистецтво», «Оптичне мистецтво», «Прототип».

Ці камуфляжі, обрані громадськістю, були виготовлені в червні й нанесені на нові PEUGEOT E-3008, які пройдуть фінальні випробування на європейських дорогах цього літа.

У цей період #CAMOCATCH CHALLENGE запрошує всіх, кому пощастило побачити один з цих замаскованих PEUGEOT E-3008, сфотографувати його (з дотриманням правил безпеки) і опублікувати зображення в період з 15 липня по 15 серпня у своїй соціальній мережі (Facebook та Instagram) з позначкою #CAMOCATCH та @PEUGEOT.

Всі камуфльовані E-3008 мають QR-код, який треба засканувати, щоб отримати доступ до вебсторінки акції #CAMOCATCH.

Серед учасників буде проведений розіграш призів (тільки одна заявка на одну особу), щоб визначити 6 переможців, які будуть ексклюзивно запрошені випробувати новий E-3008 у 2024 році під час тест-драйвів для преси.

PEUGEOT підніме завісу — а точніше камуфляж! — над новим E-3008 у вересні наступного року.

З початку 2023 року PEUGEOT реалізує стратегію співпраці та партнерства з молодими дизайнерами та художниками. Цього разу мова йде про співпрацю, ініційовану брендом, поширену на міжнародну аудиторію через соціальні мережі, щоб просувати ноу-хау PEUGEOT Design якомога більшій кількості людей.