Ford представив новий Mustang GT4 на престижних перегонах «24 години Спа»

Ford представив новий Mustang GT4 на престижних перегонах «24 години Спа»

Mustang GT4 змагатиметься на світовому рівні в категорії SRO GT4, у якій компанія Ford бере участь із 2017 року.

Компанія Ford нещодавно представила свій новий гоночний автомобіль Mustang GT4, на престижних перегонах «24 години Спа» в Бельгії.

Нове покоління «Мустангів» готове підкорити світ

Новинку створено на основі Mustang Dark Horse 2024 року, витонченої та потужної моделі, яка також надихнула на створення Mustang GT3.

Mustang GT4 має яскравий дизайн від Троя Лі, відомого дизайнера автомобільних лівреїв. Автомобіль має сміливий вигляд, який відповідає його характеристикам.

GT4 оснащений двигуном V8, розробленим компанією Ford Performance. Він базується на легендарному двигуні Ford Coyote, який використовувався в багатьох моделях Mustang.

Автомобіль також має передові особливості, такі як амортизатори Multimatic DSSV, коробку передач із зубчастими колесами Holinger, підрульові перемикачі з пневматичним приводом, кузовні панелі з натурального волокна та унікальний аеропакет. Автомобіль побудований компанією Multimatic, давнім партнером Ford Performance.

Гоночний автомобіль для кожного шанувальника Mustang

Mustang GT4 є частиною амбітного плану Ford запропонувати гоночний автомобіль для кожного гонщика у всьому світі. Від професійних перегонів у класі GT до аматорських трек-днів — для кожного знайдеться свій Mustang.

Ford також оголосила, що незабаром представить Mustang Dark Horse R та інші гоночні автомобілі на базі сьомого покоління культового бренду.

Президент і головний виконавчий директор Ford Джим Фарлі назвав цей план «Ford проти всіх», демонструючи впевненість і прихильність компанії до перегонів.

Ford має багату історію успіху в перегонах, а Mustang — найуспішніший і найпопулярніший автомобіль компанії. Mustang брав участь у перегонах на легендарних трасах у всьому світі, від Дайтони до Батерста, і завоював безліч трофеїв та шанувальників.