Партію вантажівок для перевезення боєкомплектів отримали ЗСУ від волонтерів

Партію вантажівок для перевезення боєкомплектів отримали ЗСУ від волонтерів

7 червня Центральна площа Національного музею історії України у Другій світовій війні стала свідком передачі значної партії великогабаритних вантажівок від волонтерів, повідомляє АрміяInform.

Техніка була передана військовим на чолі з начальником Центрального управління забезпечення військової техніки Озброєння Командування Сил логістики Збройних Сил України Андрієм Бурʼяном.

У рамках ініціативи 6 одиниць вантажної техніки виробництва MAN SEА, Volvo Group, Scania та DAMM направлять до однієї з військових частин ЗС України. Перші 4 вантажівки благодійники передали безпосередньо на заході, а ще дві їдуть до України. Водночас одна із цих вантажівок тимчасово поїде на Херсонщину з гуманітарною допомогою.

Ця акція стала можливою завдяки спільним зусиллям  Біржі Благодійності «ДоброДій», Благодійного фонду «Сучасна Україна», волонтерської групи FRONT-ART та представників соціально відповідального українського бізнесу (ConcordBank). Фінансове забезпечення ініціативи — Біржа Благодійності «ДоброДій», операційні процеси закупівлі — Фонд «Сучасна Україна», додаткова технічна підготовка вантажівок — Front-Art.

Митці волонтерської організації Front-Art перефарбували автівки та зробили їх більш зручними для використання в умовах бойових дій.

Загалом вся техніка була придбана і доставлена до України з Норвегії, Німеччини та Польщі. Загальна вартість всієї переданої військовим техніки становить понад 8,5 млн грн.